Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mejster pushon nënën nga puna People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mejster pushon nënën nga puna People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mejster pushon nënën nga puna

2 posters

Shko poshtë

Mejster pushon nënën nga puna Empty Mejster pushon nënën nga puna

Mesazh nga Emona Thu 24 Feb 2011 - 1:03


Nëna e saj Konstansa ka qenë menaxhere e vajzës së saj, por aktorja e re e ka kuptuar se fakti që nëna e saj ka probleme të vazhdueshme me ligjin dhe ka ndikim negativ në karrierën e saj. Konstansa ka lindur aktoren në burg, ku ishte duke shlyer dënimin për shkak të përfshirjes në një rrjet të trafikimit të drogës, ndërsa para pak kohësh ashtë akuzuar për kërcënim me vrasje ndaj mikes së saj Lorel Uig. “Lejton kurrë nuk e ka miratuar të kaluarën kriminale të nënës së saj, ndërsa tani kur ajo është futur përsëri në telashe, Lejton ka marrë vendimin e vështirë që të ndërpresë të gjitha lidhjet me Konstansës”, ka thënë për “National Enquirer” një burim anonim, i cili supozohet të jetë i afërt me aktoren e re.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mejster pushon nënën nga puna Empty Re: Mejster pushon nënën nga puna

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 18:25

shife shife qenka njeri i drejte;dmth nuk benka dhe as qe dashka gabime trashanike
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi