Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vidhet me dhunë një lokal, plagosen 2 veta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vidhet me dhunë një lokal, plagosen 2 veta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vidhet me dhunë një lokal, plagosen 2 veta

Shko poshtë

Vidhet me dhunë një lokal, plagosen 2 veta Empty Vidhet me dhunë një lokal, plagosen 2 veta

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Feb 2011 - 6:38

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, forcat e policisë së Shkodrës janë njoftuar se në lagjen “Skënderbeu”, pikërisht në një lokal privat në pronësi të personit me inicialet K.M., ka ndodhur një vjedhje me dhunë.
Si pasojë e kësaj ngjarje, kanë pësuar dëmtime me mjete të forta të rinjtë me incialet Sh. K. 24 vjeç dhe F. K., 27 vjeç, të dy këta banues në Koplik të Sipërm, të cilët aktualisht ndodhen të shtruar ne Spitalin Rajonal Shkodër, për të marrë ndihmën e duhur mjekësore.
Menjëherë pas marrjes së informacionit, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet tona policore dhe grupi hetimore, ku nga veprimet e para hetimore të kryera, rezulton se të dëmtuarve, u janë vjedhur me dhunë një shumë prej 60.000 lekë të reja dhe më pas u është dëmtuar dhe mjeti i tyre tip Ford me targë TR 0573 K, i cili ndodhej i parkuar përpara lokalit të lartpërmendur.
Si rezultat i veprimeve hetimore, u bë e mundur identifikimi i autorëve të kësaj ngjarje, inicialet e të cilëve janë D.L., 28 vjeç, S.Sh., 23 vjeç dhe S.A., 23 vjeç,.
Për personat në fjalë u bë shpallja ne kërkim dhe po punohet për kapjen e tyre.
Nga ana e policisë po kryhen të gjitha veprimet e duhura proceduriale e hetimore dhe materialet në ngarkim te tre autorëve të ngjarjes, do i kalojnë për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Shkodrës, për veprën penale të “Vjedhje me dhunë e kryer ne bashkëpunim”
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi