Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pamjet e para të iPhone 5?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pamjet e para të iPhone 5?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pamjet e para të iPhone 5?

Shko poshtë

Pamjet e para të iPhone 5?  Empty Pamjet e para të iPhone 5?

Mesazh nga Katniss Sun 27 Feb 2011 - 9:43

Pamjet e para të iPhone 5?  Iphone-5-mockup
Në këtë fotografi paraqiten disa pamje të mundshme të iPhone 5, në të cilat mund të vërehet se versioni i ri i telefonit të famshëm të Apple do të ketë ekran më të madh, krahasuar me versionin paraprak të këtij telefoni, popullariteti i të cilit ka arritur majat edhe në Kosovë.

Pamjet e para të modelit të shumë-pritur të iPhone, gjeneratës së pestë, janë paraqitur në internet duke iu falënderuar rishitësit kinez i cili merret me shitjen e pjesëve për iPhone.

Fotoja e pakonfirmuar nga kompania Apple shfaq krahasimin mes iPhone 4 dhe iPhone 5, ndërsa ndryshimi i cili vërehet më së shumti është pjesa e ekranit të këtij telefoni i cili pritet të dal në treg së shpejti.
Sipas "9 to 5 Mac" thuhet se konstruksioni i iPhone 5 është pothuajse i ngjashëm me atë të iPhone 4, vetëm se në modelin e ri të këtij telefoni, paneli i ekranit arrin pothuajse deri në pjesën më të epërme të telefonit.

Nga këto pamje të iPhone 5, është vështirë të thuhet nëse ekrani i këtij modeli do të jetë 4 ose 4.3 inç, ndërsa nëse mbetet kjo e fundit, atëherë madhësia e telefonit të ri të Apple do të përputhet me shumicën e modeleve të reja të telefonave të cilët bazohen në platformën e Google, atë Android. / Telegrafi /
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi