Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kujtime nga bankat e shkolles People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kujtime nga bankat e shkolles People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kujtime nga bankat e shkolles

+3
Poeti Dhimbjes
Maksi
bobi 10
7 posters

Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga bobi 10 Wed 2 Mar 2011 - 1:57

Antare .
Secili nga ne ka kujtime nga bankat e shkolles,edhe kryesisht shumica nga ato na ndjekin pas duke ngjall nostalgji.

Mund te na i sillni ato ne forum.


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga Maksi Wed 2 Mar 2011 - 3:13

me mire nga te gjitha me kujtohen mbremjet e vallzimit me femrat e konviktit te shkolles teknologjike dhe mjekesore hahahaha 3 femra nje mashkull raporti hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 2 Mar 2011 - 5:08

Me kujtohet nje mesues qe gjithmone sa te fillonte oren e mesimit, une isha i pari qe do te me pyeste ne mesim, pasi e dinte edhe ai qe s'e preferoja fare ate lende...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga Tonii Wed 2 Mar 2011 - 10:08

e mer bob ca teme ke hap njesh fare

kujtime fantastike kemi qen shoqeri ne grup aventura nga me te bukurat kemi ber, e cdit te bukura qe ishin lot
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga bobi 10 Wed 2 Mar 2011 - 12:44

KUJTIME te cilat shume here i kaloj ne mendje nga shkolla fillore ne ate tetevjecare ,por udha disi e gjate e terrenit te thyer qe ish kur shkoja ne shkolle,qe era me bente faqet kuq -kuq nga acari i madh qe ish.

Opingat si te Lulit te Migjenit s'mundeshin ti benin balle shiut e bores,edhe mposhteshin nga ato,edhe si destinacion ato kishin kemben time qe nqs dikush perthyente gishtat kisha besimin qe do keputej si shkop i thate.

Me kujtohet qe me luteshin shoket e shkolles ti ndihmoja tek mesimet.

Kritikat e mesuesve qe akoma kur i takoj ,edhe pse shume rralle percjell te njejtat emocione.


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 3 Mar 2011 - 2:14

Skam ndonje kujtim te vecante, pasi qe shkollen e kam bere jashte e jo ne shqiperi aty do kish plot kujtime qe ja vlejne per ti kujtuar.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 18:42

Kujtimet e mia qe zihem cdo dite me djemte e klases,dhe me vajzat qe me bejne si interesante.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga just talia Mon 15 Apr 2013 - 8:16

do te me mbetet ne mendje profesori i matematikes qe me mban 45 min para drases hihihi
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtime nga bankat e shkolles Empty Re: Kujtime nga bankat e shkolles

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi