Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
kujtime nga shkolla fillore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
kujtime nga shkolla fillore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kujtime nga shkolla fillore

4 posters

Shko poshtë

kujtime nga shkolla fillore Empty kujtime nga shkolla fillore

Mesazh nga Free spirit Fri 3 Feb 2012 - 9:24

kush prej jush e mban mend mesuesin/mesuesen e pare? po diten e par te shkolles?
mund te na tregoni dhe ndonje kujtim tuajin.
ju faleminderit !
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kujtime nga shkolla fillore Empty Re: kujtime nga shkolla fillore

Mesazh nga Arabela Sat 4 Feb 2012 - 2:10

po e mbaj mend mesuesen,,,diten e pare te shkolles jo,,,ka qene mesuaese e rrepte por e kam dashur shume,,,me ka mesuar mjaft mire,,,, rose53 rose53 rose53 tani nuk e di se ku mund te jete,,,sa gje e cuditshme te kujtosh gjera te tilla nostalgjike,,,flm free spirit,, [TePuC]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kujtime nga shkolla fillore Empty Re: kujtime nga shkolla fillore

Mesazh nga Free spirit Sat 4 Feb 2012 - 11:13

flm ty qe ke shkruajtur tek kjo teme [TePuC]
personalisht mesuesen e par e kam dashur shum se sa her qe zihesha me cunat e klases nuk me berrtiste (sorry)
e quajne Drita dhe kam nje respekt dhe dashuri te madhe x te [TePuC]
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kujtime nga shkolla fillore Empty Re: kujtime nga shkolla fillore

Mesazh nga Emona Sat 4 Feb 2012 - 11:31

Po si nuk e mbaj mend...5 vjece kam qen kur me derguan ne shkolle ...isha aq e vogle sa pretoja te regjestrohem ne shkolle...me dergoji motra ime e madhe ne shkolle ne ate kohe ishte edhe vlllai ne shkolle ne klase te 2 ...dhe me than eja te vizitojm vllain ne shkolle...kur shkova me derguan ne paralelen e Kl t'1, me kujtohet mesuesi i cili tani nuk jeton ka ndrru jet qe 3 vite ndjes past...me ka bo pritje aqe te mire sa qe menjehre u adaptova ne ambjentin e shkolles dhe shokve te klases.

Ehhhhhhh Free me ktheve sa vite pas...kujtime te bukur qe jan pjes e femris time..!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kujtime nga shkolla fillore Empty Re: kujtime nga shkolla fillore

Mesazh nga Free spirit Sat 4 Feb 2012 - 11:36

diten e par te shkolles e mbaj mend sh mir. tek banka ime , mesuesja uli nje djal qe vetem qante x mamin. u habita pak kur po e shikoja se vetem qante dhe mezi pushoi.. ishte qaraman (tongueout)
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kujtime nga shkolla fillore Empty Re: kujtime nga shkolla fillore

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 19:13

Nga shkolla fillore mbaj mend vetem qe zihesha me djem,pasi me thonin tu beja detyra dhe beja zhurme te papare neper shkolle,ndersa tani ne gjymnaz eshte shume ndryshe.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kujtime nga shkolla fillore Empty Re: kujtime nga shkolla fillore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi