Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miqte e shtirur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miqte e shtirur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miqte e shtirur

+2
Ajo goca
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Miqte e shtirur

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Mar 2011 - 12:02

Nje fjale e urte thote "kush gjen nje mik ka gjet nje ciflig"Sot me shume se kurre njeriu duhet te rrethohet nga miq qe te ndihmojne dhe te gjenden prane.Pikerisht sot ju mund te kuptobi fare lehte kush jane miqte qe keni dhe kush jane ata te shtirurit.
Une mendoj qe miqte e shtirur jane ata te cilet gjithmone te gjejne kur kane nevoje ata.Kur ju u besoni nje sekret ose nje pune dhe as sekreti nuk ruhet e as puna nuk kryhet.Keta lloj miqsh gjithmone te mbushin me levadata dhe premtime sepse e dine qe nuk jane te verteta por thjesht duan qe te mos shkeputesh prej tyre.Hyjne tek mashtruesit/ mashtrueset.
Keta lloj njerez duan qe miqte e tu te jene dhe te tyre madje behen pengese dhe per jeten individuale duke pyetur per cdo detaj tuajin.Jane thjesht llafazan dhe presin me padurim qe t'ju shohin poshte.
Kujdes, miqte e shtirur dallohen qe nga fjalet si shprehen!

Autori i kesaj teme Nuk njihet eshte thjeshte nje Vizitore
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Ajo goca Thu 31 Mar 2011 - 19:46

Miqte e shtirur lendojne shum me teper sesα αrmiqteFRIK NUK KAM NGA ARMIQTE QE ME RETHOJNE ,PO NGA MIQTE E SHTIRUR QE ME PERQAFOJNE, geeegge
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Selda Thu 31 Mar 2011 - 22:54

nji fjale e urte popullore thote nga armiqte ruhem vete e keqja asht se sdi me u rujt prej miqve te shtirur merzitje shume
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Emona Sat 2 Apr 2011 - 7:07

Fatkeqsish diteve te sotme ka shum njerzi te till te silet shtiren per miqesin e tyre para neshe shite qe jon miqe te vertet ,prapa shpine thon fjale tjera , Them se kam rastisur ne miqe te tille...ku para syve shtiren qe jan njerz te mire dhe njerz qe te duan te miren ty...Por ne mendjen e tyre egziston tradhtia,dhe mosbesim ne veten e tyre

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Apr 2011 - 1:08

Fatkeqesi ekzistojne keto lloj miqesh edhe e them me plot bindjen qe eshte e vertet me mire te duash nje armik se nje mik qe te shtiret i mire edhe nga mbrapa te thote te 99 gje qe e kam perjetuar nje gje te tille qesh edhe pse mua ora me ka ngecur 12 qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Gjeto Gjetani Wed 6 Apr 2011 - 2:43

......ky fenomen eshte evident ne aktualitetin tone,edhe brenda popullit shqiptar,sepse kemi nje çoroditje politike,nje krize morale,njerezore dhe kombetare,per shkak te implikimeve te shume faktoreve ne te gjitha sferat e shoqerise sone dhe aq me teper te sherbimeve te shumta te informimit apo siç i quajne ne aspektin tjeter sherbime intelegjente,te cilat i ke ne çdo hape,nga te gjitha shtetet e botes,si dhe luften e eger te tyre per interesat e veta shumedimensionale,ne kete kontekst ne shqiptaret jemi duke demtuar interesin tone,jo vetem moral e njerezore,por edhe politik,ekonomik,si dhe ate kombetar e teritorial.
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 55
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 2:33

Jan te rralle miqte e vertete ne ditet e sotme,miqte e shtirur te dhurojne nje buzeqeshje para fytyres dhe nga pas shpines te ngulin nje thike ne zemer.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqte e shtirur Empty Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi