Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi

5 posters

Shko poshtë

Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi Empty Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 21:14

Tuna përshëndetje! Ku jeni në këto momente dhe me çfarë jeni duke u marrë?Këtë periudhë po merrem rreth përgatitjeve për videon e këngës më të re që do të dalë në fillim të muajit shtator, ndërsa privatisht rreth mobilimit të apartamentit tonë në Prishtinë. Me një fjalë po harxhoj kreativitetin tim deri në maksimum - Para pak muajsh jeni martuar. Si ju duket jeta si bashkëshortore? A keni vënë re ndonjë ndryshim në jetën tuaj? - Tek unë nuk ka ndryshime drastike, ndoshta se këtë hap e kam marrë shtruar. Natyrisht që përgjegjësitë dhe prioritetet tanimë janë në një nivel tjetër… Ndoshta komshinjtë tanë do të kishin diçka për të shtuar
- Ndërkohë, duket se martesa nuk ka ndikuar aspak në aspektin tuaj profesional, pasi nuk keni ndërprerë për asnjë moment punën. Keni publikuar një video, keni marrë pjesë në aktivitete të ndryshme e kam mësuar se jeni në përfundim të albumit të ri…
- Në fakt, realizimi i projekteve të mia ka rrjedhë pak ngadalë, duke marrë parasysh ndodhitë në drejtim privat… Mandej, edhe adaptimi në Prishtinë më ka çrregulluar shumë, ndoshta kjo është tani për tani vështirësia më e madhe që po shijoj në martesë… Këtë periudhë po ndihem më mirë dhe po ndihem si bombë e tempuar që po pret të eksplodojë, normal në aspekt pozitiv


- Duket se 2010 ka qenë disi viti juaj, pasi në mënyrë konstante ndoshta më shpesh se kurrë keni qenë prezent në media e ndërkohë ne ju rikthejmë në “SH2″ sepse, lexuesit tanë ju kanë shpallur si “Këngëtaren Më Seksi në Shqipe 2010″. Si po ju duket vlerësimi?
-Wooow! Kjo përputhet me mua 100% kohëve të fundit, ashtu po ndihem dhe vet, ndoshta dhe ashtu reflektoj.
- Në këtë anketë keni “mundur” dhe mikeshën tuaj Dafina Zeqirin, e cila renditet në vendin e dytë. Mendoni se do bëhet pak xheloze hahahaha…

- Nuk e besoj aspak se ajo është një loqke e madhe fundja është zgjedhja e fansave tonë, gjithmonë fansat janë ata që na motivojnë neve, prandaj nuk do ta vë në dyshim zgjedhjen e tyre.
- Disa njerëz të tërheqin me personalitetin e tyre, disa me mënyrën e të folurit, disa me bukurinë, e të tjerë me stilin e tyre. Po juve çfarë mendon se ju bën tërheqëse apo seksi?
- Tuna
- Çfarë mendoni se nuk është seksi për një femër?
- Make up`i nga pardje është definitivisht gjëja që më duket më jo sexy në botë… Një këshillë: Ndonjëherë më pak është më shumë!

- Shumë prej këngëtareve tona në videoklipe kanë filluar ta ekzagjerojnë pak “të zhveshurën”. Mendon se është e nevojshme të tregosh lëkurë (të zhvishesh), për të qenë seksi?
- Te ne ka një keqinterpretim i sexipilitetit të dy gjinitë, duke menduar që sa më i zhveshur aq më sexy je, teori të cilën unë personalisht nuk e mbështes fare…
- Sa mendoni se ju ka ndihmuar në karrierën muzikore të qenit seksi, të qenit hot?
Të qenit sexy është një plus i madh në këtë biznes atë nuk mund ta mohoj, megjithatë nuk do të doja të jem pjesë e garniturës, të cilët me epitetin “hot” mendojnë që i arrijnë majat e top-listave.
- Nëse do të linin në dorë të krijonit femrën dhe mashkullin më HOT në botë. Imazhin e kujt do t’i jepnit atyre?
- Do të krijoja imazhin e mashkullit shqiptar, sepse mendoj që janë më sexy në botë…
-Thuaj ju ofrohet të bëni një duet me Christina Aguilerën, por kusht për këtë është që në video të shkëmbeni puthje buzë më buzë me të. A do pranonit?
- Nuk besoj që Christina do të kopjonte Britney Spears…

- Po sikur të njëjtën gjë të jua ofronte Enrique Iglesias?

- Për Enriquen definitivisht jo, ndërsa sa i përket babait të tij Julio Iglesias është i parezistushëm

- A do bëhej bashkëshorti juaj më xheloz për Christinën apo për Enriquen hihihihihi

- Për Christinen thotë
Për të provuar nëse lexuesit tanë kishin të drejtë në përzgjedhjen e tyre. Ne vendosëm t’i bënim Tunës një test. Fjalët e theksuara në të zezë janë përgjigjet e Tunës dhe në fund keni rezultatin.
1/Cili emër është më seksi:
1-Alejandro 2-Emanuel
2/Cili stilist i ka veshjet më seksi
1-Cavalli 2-Jean Paul Gaultier
3/Cili film është më seksi
1-Tango e fundit në Paris 2- Basic Instict
4/Cili parfum është më seksi
1-Chanel n.5 prej Chanel 2- Roma prej Laura Biagiotti
5/Cila këngë është më seksi
1- TLC – Red Light Special 2- Madonna -Erotica
6/Cili frut është më seksi
1-Luleshtrydhet 2-mollët
7/Cili mashkull është më seksi
1- Christiano Ronaldo 2-Gerard Butler
8/Cili qytet është më seksi
1.Paris 2- Amsterdam
9/Cila është veshja më e mirë për të rënë në sy
1-Dekolte e hapur, dhe fund sa më i shkurtër 2-Nuk ka rëndësi se çfarë vesh, por si e vesh
10/ Hëna apo dielli?
Hëna


Rezultati
Nuk ka rëndësi në sapo është çuar nga gjumi apo po shkon në ballo. Tuna di të jetë seksi në çdo moment. E njeh mirë bukurinë e trupit të saj dhe nuk ka frikë ta shfaqë atë. Në publik është ekzibicioniste dhe i pëlqen të jetë në vëmendjen e të tjerëve. ndërsa në dashuri është romantike dhe një xheloze e fshehtë.
Preferon meshkujt me karakter të fortë dhe në lidhje i pëlqejnë lojërat, sepse e di që gjithmonë është ajo që fiton. Ka karakter të fortë dhe është shumë e sigurt në vetvete, por nëse në pamje të jep përshtypjen e një vajze, në shpirt Tuna gjithmonë ndihet zonjë. Vlerësimi: 100% seksi!

Intervistoi: Elbino Gazeta Shekulli
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi Empty Re: Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi

Mesazh nga Emona Sat 16 Apr 2011 - 2:50

Tuna T'Paska Hy vetja Ne Qef Mii!!! Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi 398758 Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi 51319

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi Empty Re: Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi

Mesazh nga Leo_uk Sat 16 Apr 2011 - 22:23

paska sex dhe ktu.. na myti seksi.. 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi Empty Re: Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 17 Apr 2011 - 0:05

Eeeeeeee, pastaj?!
U ndieka seksi kjo dhe menjeher ne interviste aman, te bejm pak buje.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi Empty Re: Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:43

i ka hy vetja ne qejf kesaj qysh kur doli ne fillim te kendonte.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi Empty Re: Altuna Sejdiu - Tuna: Ndihem seksi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi