Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

5 posters

Shko poshtë

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! Empty TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

Mesazh nga Katniss Mon 2 May 2011 - 2:00

Nuk e di saktesine e ketij lajmi ne vazhdim,por gjithsesi po ua sjell.

Tehrik-e-Taliban Pakistan (TTP) hodhi poshtë raportet e publikuara se lideri i Al Kaedas Osama Bin Laden është vrarë. Televizioni pakistanez “Geno News”, bëri publik deklaratën e kreut të TTP i cili tha se raportimet e mediave amerikane janë të rreme.
Më herët presidenti i SHBA-ve, Obama deklaroi se udhëheqësi i rrjetit terrorist të Al Kaidës Osama Bin Laden, është vrarë në një operacion të forcave amerikane në Pakistan.
“Sot, me udhëzim timin, Shtetet e Bashkuara ndërmorën një operacion kundër këtij kompleksi në Abotabad të Pakistanit. Një ekip i vogël amerikan e kreu operacionin me guxim dhe aftësi të jashtëzakonshme. Ata u treguan të kujdesshëm për të mos lënë mundësi për lëndime në radhët e trupave amerikane dhe për të shmangur viktima në radhët e civilëve. Pas një shkëmbim zjarri ata vranë Osama bin Ladenin dhe morën nën kontroll trupin e tij” theksoi Obama. // lajmifundit
Nga Kosova online lajm i njejte
ISLAMABAD – Tehrik-e-Taliban Pakistan (TTP) hodhi poshtë raportet e publikuara se lideri i Al Kaedas Osama Bin Laden është vrarë. Televizioni pakistanez “Geno News”, bëri publik deklaratën e kreut të TTP i cili tha se raportimet e mediave amerikane janë të rreme.Më herët presidenti i SHBA-ve, Obama deklaroi se udhëheqësi i rrjetit terrorist të Al Kaidës Osama Bin Laden, është vrarë në një operacion të forcave amerikane në Pakistan. // kosova online
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! Empty Re: TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

Mesazh nga Tonii Mon 2 May 2011 - 8:27

disa her eshte pohuar nga televizone te ndryshme se Osama eshte ekzdekutuar ka vite qe te tilla lajme perhapen ne bot por kete radh besoj se realisht eshte ekzekutuar pasi menjeher pas lajmit reaguan dhe dhan opinjonet e tyre shum lider boteror, aq me teper dhe kur kjo ngjarje pershendetet dhe nga presidenti Rus i cili ka sherbime te fuqishme inteligjente te cilat e marrin informacionin ne rruget e tyre te rrjeteve agjenturore ne te gjith boten madje dhe ne brendesi te cias ka agjent Rus te infiltruar pa diskutuar pastaj per vendet e lindjes se mesme, ku agjentura Ruse eshte prezente,ndaj informacioni per ekzekutimin e Osama Bin Laden behet me i besueshemkur degjon pervecse presidentit Amerikan dhe nga goja e presidentit te shtetit rival te SHBA-ve sic eshte Rusia
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! Empty Re: TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

Mesazh nga Katniss Mon 2 May 2011 - 8:31

E di cka lexova une?Osama Bin Laden ka vdekur qe ne 2001,dhe ai qe ka jetuar ne emer te tij dhe ai qe u vra mbreme,ka qene vetem njeri nga "kopjet" e tij.....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! Empty Re: TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

Mesazh nga dajti modh Mon 2 May 2011 - 8:38

ai maroi e mbylli kapitullin e vet :lol!: nuk e kane vrare amerikont .. ka vrare veten para se te kapej i gjalle :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! Empty Re: TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

Mesazh nga enis Mon 2 May 2011 - 8:53

nuk ja vlen te merremi me te.............................
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! Empty Re: TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

Mesazh nga LaDescarada Wed 4 May 2011 - 3:47

Calliope shkruajti:E di cka lexova une?Osama Bin Laden ka vdekur qe ne 2001,dhe ai qe ka jetuar ne emer te tij dhe ai qe u vra mbreme,ka qene vetem njeri nga "kopjet" e tij.....

qka nuk bon vaki se...

une ashtu nuk besoj se e kan vrar tash...diqka o ka perzihet prej vitit 2001
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë ! Empty Re: TTP : Bin Laden nuk është vrarë, ai është gjallë !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi