Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ermela dhe Torosi i futen biznesit… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ermela dhe Torosi i futen biznesit… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

5 posters

Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga WebMaster Thu 5 May 2011 - 6:27

“Ata shihen ngado bashkë, edhe pse Ermela Mezuraj, fituesja e BB4, ka të dashur Ervin Sinjarin, gjithashtu ish-konkurrent në këtë reality-show të përvitshëm tanimë. Vlonjatja e 100-milionëve e ka përmendur ngado nëpër intervista e dalje mediatike se edhe pse brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ajo vetëm ka luajtur, me Torosin dhe Jonelën ajo ka krijuar një miqësi të vërtetë.E në fakt, Torosi, për të cilin më parë ju kemi shkruar se ka marrë rolin e “menaxherit” të Ermelës; çdo ditë publikon në profilin e tij të Facebook, përherë e më shumë foto ku ai, Ervini dhe Ermela shfaqen bashkë, nëpër qytete të ndryshme të Shqipërisë. Ngado ku ata shkojnë, fansat, që për hir të së vërtetës janë të shumtë; mësyjnë për t’i takuar, shpesh edhe për t’u marrë autografe e shkrepur disa foto. Nga ana tjetër, Ergysi së bashku me Mirjetën kanë krijuar një grup ku bën pjesë edhe një saksofonist, me të cilin bëjnë show nëpër klube të ndryshme të vendit tonë. Edhe Toros ndoshta ka menduar ta shfrytëzojë publicitetin dhe famën për të fituar para, për më tepër që për momentin janë të paangazhuar me punë… Ai ka bërë me dije se këtë të premte do të jetë së bashku me Ermelën në Dibër të Madhe, në një disko të cilën e ka përmendur me emër. “Vizita vazhdon në Strugë dhe në Ohër. Të ftuar Ermela dhe Toros”, ka shkruar 37-vjeçari nga Durrësi në Facebook, duke ftuar fansat që t’u bashkohen në këtë itinerar. Në gjithë këto lëvizje lart e poshtë, duam të dimë një gjë; sa lekë marrin Torosi dhe Ermela nga pronarët e klubeve, restoranteve apo diskove ku marrin pjesë, pasi është e natyrshme që kudo ku ata shkojnë, klientët mbijnë si nga dheu… Standard
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Re: Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga Leo_uk Fri 6 May 2011 - 21:03

Kjo eshte trape fare.. Lezova nje intervist te kesaj edhe ishte vetem lek mendja..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Re: Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga T_o_n_i Fri 6 May 2011 - 21:29

leku shpon detin reee jo me kete zonjushen ne fjale qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Re: Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 6 May 2011 - 22:49

Kjo nuk eshte "trape"..biles e zonja shume. Normalisht qe kur shkon ne nje reality show shkon per te fituar njeriu, e kjo ate beri FITOI
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Re: Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga Leo_uk Sat 7 May 2011 - 2:55

nuk e kisha per show, e kisha per intervisten qe dha.. Nuk them trape meqe ka fituar para, por qe nuk ka klase..
paraja s'te ben njeri..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Re: Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 7 May 2011 - 2:59

Leo_uk shkruajti:nuk e kisha per show, e kisha per intervisten qe dha.. Nuk them trape meqe ka fituar para, por qe nuk ka klase..
paraja s'te ben njeri..

Normal qe ste ben, mua me ka pelqyer qe ne fillim kjo.. celebrate005
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Re: Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:18

shpresoj tju ece bisnezi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermela dhe Torosi i futen biznesit… Empty Re: Ermela dhe Torosi i futen biznesit…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi