Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë

3 posters

Shko poshtë

Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë Empty Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë

Mesazh nga kasperi Thu 5 May 2011 - 9:44

Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë

Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë nuk janë pub-et, faceboku apo interneti. Ora po bën tik-tak dhe ju duhet të zini vend. Prindërit janë të shqetësuar. Dëshirojnë me të vërtetë që gjëra të punojnë për ju.

Ata pandërprerë shpresojnë që të shohin vajzën e tyre të madhe ose djalin e madh që pa rënë muzgu të jenë të përmbushur. Ata thjesht duan që të jeni të lumtur. Çfarë duhet të bëni? Shumë prej nesh për tu larguar nga ky presion shoqëror drejtohen në krahët e të parit burrë apo grua që takojnë nëpër rrugë ose kur shkojnë për të pirë me shpresën për të gjetur dashurinë në lokale – veprim i gabuar!
Njerëzit e shohin këtë problem të përkohshëm si pa zgjidhje. Por për çdo gozhdë ka një çekiç, për çdo të dashur ka një shpirt që ka endet. Durimi është fjala kyçe në kërkimin e dashurisë, por ja cilat janë vendet më të mira që ofrojnë mundësi për të gjetur dashurinë e vërtetë!
Klasë – Nuk revoltohet para se të lexoni. Nuk dua të them që ju të filloni të shikoni të gjithë studentët, kjo është një neveri për ju si mësues, sepse ju jeni një prind për çdo student i cili shkon me duart tuaja. Në klasën tuaj, atje ka miqësi. Ju ndajnë aq shumë, bëni detyra së bashku, ju diskutoni problemet dhe shumë më tepër.
Sidomos pas një kohe të gjatë së bashku lehtë mund të çel një dashuri që kurrë nuk keni menduar se ekziston. Nëse e keni humbur mundësinë, thirrini shpesh ata që ishin shokët e klasës më të afërt, mund të rindizen dashuri që u varrosën para se të mund të lindnin. S’ka rëndësi mosha juaj. Shokët e klasës janë të njohur më mirë për ne sesa të huajt e tjetër që i takojmë në rrugë ose lokale.
Në lagje- Nëse do të rrini vetëm se ju mungon dashuria, ka vetëm një burrë apo grua, që do të dëmtoheshin më shumë. Është fqinji, që ju ka përgjuar gjithmonë ju, që dëshirojnë për të parë buzëqeshjen tuaj të bukur, vetëm që të shoh se po bëni një shëtitje në mëngjes. Ky fqinj ka admirim të madh për ju dhe ju pëlqen shumë.
Por nuk ka guximin për ta thënë. Ju keni injoruar atë për kaq kohë dhe e keni lënduar, ndërsa ai apo ajo pret me durim që diçka të thoni, të tregoni një shenjë, por ju keni qenë aq shumë të zënë në vetminë tuaj. Sa ironike! Hapni sytë tuaj dhe shikojeni atë.
Biblioteka – Ju e doni leximin. Çdo fundjavë shkoni në bibliotekë për të marrë hua disa libra dhe mbani pak larg vetminë tuaj. Në të njëjtën bibliotekë, brenda atyre mureve është një burrë apo grua, që ndihet njësoj si ju. Jo një, por disa. E pra, ju beqar ose i divorcuar, bibliotekë është një tjetër terren që duhet ta merrni në konsideratë për gjuetinë tuaj. Leximi në vetvete është freskues, zbavitës dhe frymëzues dhe kjo duhet të jetë motivi kryesor për të shkuar në bibliotekë, por nëse jeni në grevë dashurie, le të jetë objektivi i dytë apo i tretë, por ta gjitha me ëmbëlsinë e njëjtë.
Vendi i punës – shumica prej nesh kanë një ditë 8 orë pune. Kur ktheheni në shtëpi, jeni shumë të shteruar për të vizituar miqtë. Ku ta gjesh dashurinë? Vendi i punës është ideali për ju. Çfarëdo që të ndodhë, mos u bëni shok me shefi juaj. Hidh sytë përreth për mëkatarët në mesin tonë, ndoshta do të vini re dikë të mirë për ju, dikush që ka interes. Studioi ata, dëgjoi dhe rri me ta. Ndoshta një prej tyre është ai që kërkoni për një kohë të gjatë. Por mos e kini primare, sepse shkoni në punë në mënyrë që të punoni dhe të kontribuoni e jo të gjeni një të dashur!/gj[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë Empty Re: Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë

Mesazh nga Leo_uk Thu 5 May 2011 - 9:46

vende me te mire se Klea love nuk ka... celebrate005
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë Empty Re: Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 18:39

Ktu,po cfare lloj tipash nuk gjen,e kam per mire fjalen.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë Empty Re: Vendet më të mira ku ta gjesh dashurinë e vërtetë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi