Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

+4
bobi 10
dajti modh
tironse
WebMaster
8 posters

Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga WebMaster Wed 18 May 2011 - 10:42

Bashkimi Europian ben apel per perpunim dhe nxjerrje te shpejte te rezultatit te zgjedhjeve ne Shqiperi.Gjate nje deklarate per mediat, zedhenesja e komisionarit evropian për zgjerimin Stefan Fule, ka kerkuar ruatje te qetesise si ne diten e zgjedhjeve dhe veprim sipas procedurave dhe ligjeve ne fuqi.

Sipas saj, zgjedhjet u zhvilluan në një situatë më konstruktive se të vitet e shkuara por gjithaçka sipas saj duhet të zhvillohet në një atmosferë më të qetë.

“Komisioni Evropian inkurajon institucionet e shtetit, partitë politike dhe veçanërisht Komisionin Qendror të Zgjedhjeve të krijojnë frymën e duhur. Të gjitha hapat duhet të ndodhin në frymën e Kushtetutës dhe shtetit ligjor. Është e ditur që proccesi zgjat, dhe se nuk mund të mbarojë nga një ditë në tjetrën. Por rezultatet e zgjedhjeve duhet të shpallen sa më shpejt të jetë e mundur” tha Butler.

Sipas saj, zhvillimi i zgjedhjeve duhet të jetë në përputhje me standardet evropiane.

“Ky është një nga kriteret kyçe për procesin e integrimit. Ne po e ndjekim të gjithë procesin në të gjitha fazat e saj. Duhet të përmbyllet procesi dhe nëse ka më pas kontestime ato duhen bërë pas shpalljes së rezultatit të zgjedhjeve” tha ajo.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga tironse Wed 18 May 2011 - 10:53

amon mor zot sa u pelqe karrigja politikaneve kaq te veshtire e kan me pranu humjen ??
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga dajti modh Wed 18 May 2011 - 11:03

mire thote BE po ca thote saliu 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga bobi 10 Wed 18 May 2011 - 11:05

dajti modh shkruajti:mire thote BE po ca thote saliu Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 462622
Ai thote

u shofte shqiperia po s'fitova une Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 668312
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Selda Wed 18 May 2011 - 11:06

e kush ka fitu ma ne fun ? edi apo Basha apo se ka venos hala xhaxhi sala ?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga dajti modh Wed 18 May 2011 - 11:08

bobi 10 shkruajti:
dajti modh shkruajti:mire thote BE po ca thote saliu Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 462622
Ai thote

u shofte shqiperia po s'fitova une Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 668312
.. ishalla u shofte fara e tije ..
hajt se po i vjen fundi bishes se vicidolit .. i ka ditet te numeruara tani .. desh me marre tironen me poshtersi .po do humbi edhe qeverine e korruptume qe ka vendos atje ......... celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Yll Qielli Wed 18 May 2011 - 11:52

po sdoli nje trim mor ta vras kete kafshen
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga bobi 10 Wed 18 May 2011 - 11:53

emanuelita shkruajti:po sdoli nje trim mor ta vras kete kafshen
shettttttttttttttttttttttttttttt

eshte njeri hallexhi
burre i mire Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 61998 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 61998 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 61998 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 61998 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Yll Qielli Wed 18 May 2011 - 11:54

ore do me sigurosh nje mjet ti se vete e vras vet une qenin
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga bobi 10 Wed 18 May 2011 - 11:57

emanuelita shkruajti:ore do me sigurosh nje mjet ti se vete e vras vet une qenin
Merr kalin tim o Avni Rustemi Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758


Emma

numeroja ne balle tre plumba i ke nga boboj thuaj,se je tradhetar Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758

shok i udb-se Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 51319

Ishallah s'vjen Linda Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Yll Qielli Wed 18 May 2011 - 12:00

e kam vendos kur te vete te shkoj atje afer do i them
ne emer te popullit je i denuar me vdekje
pau pau pau kjo e fundit ishte per Bobin hahahahaha
me gjith mend e kam se po lem eshterat ne mergim dhe ky sala i ka hip kalit e sdi ti zbres
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga bobi 10 Wed 18 May 2011 - 12:03

emanuelita shkruajti:e kam vendos kur te vete te shkoj atje afer do i them
ne emer te popullit je i denuar me vdekje
pau pau pau kjo e fundit ishte per Bobin hahahahaha
me gjith mend e kam se po lem eshterat ne mergim dhe ky sala i ka hip kalit e sdi ti zbres
Eshte frymezuar nga mbreti zog ai Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 668312
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Yll Qielli Wed 18 May 2011 - 12:05

e urrej ne kulme kete kafsh se njeri si them mi mer te keqen po kafsh e qelbur ama
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga bobi 10 Wed 18 May 2011 - 12:07

emanuelita shkruajti: e urrej ne kulme kete kafsh se njeri si them mi mer te keqen po kafsh e qelbur ama
hahahahahahahahhahahahahahhahahahaha


Ku je te te perqafoje njehere boboj Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Yll Qielli Wed 18 May 2011 - 12:08

qesh ore mos ngatero gjerat ti qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga bobi 10 Wed 18 May 2011 - 12:13

emanuelita shkruajti:Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 ore mos ngatero gjerat ti Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758
Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 61998 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 61998 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 61998 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758 Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758

ore e vone Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 398758

Lum ti per kryeministrin tend Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati 51319
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Yll Qielli Wed 18 May 2011 - 12:14

kush eshte kryeministri im mo?
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Yll Qielli Wed 18 May 2011 - 12:23

kryeminister eshte vec Edi per mua te tjeret jan fundurina
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Docteur Wed 18 May 2011 - 18:21

Sa per dijeni Emanuellita ns nje kryeminister si edi rama nje drogmen nje njeri qe seshte i zoti me kriju familjen e tij,nje njeri qe mban rroba me lule,nje njeri qe e ka ba tiranin si kopsht fmijesh,ai njeri sben sepse ai hec ne koken e tij dhe nje dite me ju dhene per keq ku nuk shkon ma e prish cdo gje,keshtu qe ai eshte njerzit me negative per mua,jo se kam pozitive,por gjithashtu do beje thirrje lereni preferencat tuaja personali por zgjidhni problemet sepse sa keni fillu me leviz lire neper eu dhe tani po beni skandalet me te medha,sa per info askush nuk na do ne eu sepse gjithe na kane frike dhe gjithe po presin nje gabim tonin per me na vonu me na lene menjane gjithsesi e urrej politiken tone te degjeneruar,skam asnje te preferuar gjithe jane kalamaja
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Arabela Wed 18 May 2011 - 18:25

Wolf shkruajti:Sa per dijeni Emanuellita ns nje kryeminister si edi rama nje drogmen nje njeri qe seshte i zoti me kriju familjen e tij,nje njeri qe mban rroba me lule,nje njeri qe e ka ba tiranin si kopsht fmijesh,ai njeri sben sepse ai hec ne koken e tij dhe nje dite me ju dhene per keq ku nuk shkon ma e prish cdo gje,keshtu qe ai eshte njerzit me negative per mua,jo se kam pozitive,por gjithashtu do beje thirrje lereni preferencat tuaja personali por zgjidhni problemet sepse sa keni fillu me leviz lire neper eu dhe tani po beni skandalet me te medha,sa per info askush nuk na do ne eu sepse gjithe na kane frike dhe gjithe po presin nje gabim tonin per me na vonu me na lene menjane gjithsesi e urrej politiken tone te degjeneruar,skam asnje te preferuar gjithe jane kalamaja

kjo me duket pergjigje e arsyeshme mua,,, brava brava brava
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga dajti modh Sat 28 May 2011 - 7:02

Wolf shkruajti:Sa per dijeni Emanuellita ns nje kryeminister si edi rama nje drogmen nje njeri qe seshte i zoti me kriju familjen e tij,nje njeri qe mban rroba me lule,nje njeri qe e ka ba tiranin si kopsht fmijesh,ai njeri sben sepse ai hec ne koken e tij dhe nje dite me ju dhene per keq ku nuk shkon ma e prish cdo gje,keshtu qe ai eshte njerzit me negative per mua,jo se kam pozitive,por gjithashtu do beje thirrje lereni preferencat tuaja personali por zgjidhni problemet sepse sa keni fillu me leviz lire neper eu dhe tani po beni skandalet me te medha,sa per info askush nuk na do ne eu sepse gjithe na kane frike dhe gjithe po presin nje gabim tonin per me na vonu me na lene menjane gjithsesi e urrej politiken tone te degjeneruar,skam asnje te preferuar gjithe jane kalamaja
..
Wollf .. se di vlla ku ke jetu . se di ne e mban mend TIRONEN ne kohen e albert brojkes . krejt me kioska . e ndermjet tyre kam pasur edhe une nje lokal ne TIRONE . por erdh nje dite qe ma shembi ky EDI RAMA .. dhe beri nje zgjerim rruge .. tani mua mu prish ai biznes kuptohet .. por ajo rruge ne TIRONE u be e bukur dhe e gjere e me dy trotuare .ku kalon njerezia .. plaku dhe i semuri, zjafiksja dhe gjithe njerezia .. nuk jam pishman qe e prishi edhe pse une aty kisha punen qe jetoja .por edhe ato kjoska a lokale qe u ndertun ishin vec per temporari ..
E sa per kete kryeminister qe kemi s.berisha , me mire te mos e kishim se e shkaterroi SHQIPERINE krejt ...
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati Empty Re: Zgjedhjet,BE: Te publikohet sa me shpejt rezultati

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi