Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fundi i botës? Ja çfarë thanë yjet!   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fundi i botës? Ja çfarë thanë yjet!   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fundi i botës? Ja çfarë thanë yjet!

2 posters

Shko poshtë

Fundi i botës? Ja çfarë thanë yjet!   Empty Fundi i botës? Ja çfarë thanë yjet!

Mesazh nga Emona Mon 23 May 2011 - 0:02

Humori nëpër Twitter mëngjesin e të dielës ishte mjaft ‘kualitativ’, sidomos ndër fytyrat më prominente të botës së muzikës dhe aktrimit, pas gënjeshtrës së famshme se dje (të shtunën) do të ishte fundi i botës.
“Nëse bota do të tentojë të marrë fund sot, atëherë do t’iu shpëtoj unë. Nëse bota mbaron sot (e shtunë), dua të them se kurrë nuk kam qenë më e shëndetshme dhe më e lumtur në jetën time”, shkroi Demi Lovato.

Në ndërkohë, Kim Kardashian ishte konfuze: “Unë jam në konfuzion – pse të gjithë mendojnë se sot (e shtunë) do të mbarojë bota? Vetëm Zoti mund ta vendosë atë”. Kim-it iu përgjigj menjëherë motra Khloe Kardashian, duke shkruar: “Amen, Kimmie!”.

Prapa nuk mbeti as Britney Spears që para pak orësh u shpreh po ashtu mbi këtë gënjeshtër, madje duke postuar dhe një foto, ku ajo shihet e shpëtuar duke dalur nga një tub kanalizimi.

“Aq e lumtur që nuk mbaroi bota. Unë mezi prisja që të shikoj dhe të marr pjesë në Billboard Awards”, theksoi Britney në Twitter

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fundi i botës? Ja çfarë thanë yjet!   Empty Re: Fundi i botës? Ja çfarë thanë yjet!

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:10

un nuk ju besoj aspak ketyre gjerave
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi