Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita

3 posters

Shko poshtë

Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita Empty Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita

Mesazh nga WebMaster Tue 31 May 2011 - 2:40

Tirana ka ujë 24 orë dhe ka sasinë e nevojshme të ujit jo për 1 milion ...

banorë por për 2 milionë banorë. Ne sot po punojmë për përmirësimin e standarteve të furnizimit, por jo se ndjehet mungesa apo ka probleme me furnizimin me ujë.

Një problem tjetër që do të zgjidhim është edhe plotësimi i konsumatorëve me mjete matës dhe prerja e ujit për debitorët që qytetarët të mos kenë më probleme me ujin edhe në verë”, tha Drejtori i Ndërmarjes së Ujësjellësit të Tiranës, Sahit Dollapi gjatë një bisede me ALBNOW.

E thënë më qartë, banorët e kryeqytetit këtë verë nuk do të kenë probleme me ujin e pijshëm. Ndërkohë që po punohet edhe për të eleminuar cdo problem të mundshëm, po investohet dhe po kryhen punime në disa zona periferike si në unazën e re, Shkozë, Dajt, Laprak, Babrru dhe Paskuqan. N

Deri në qershor, Ndërmarrja e Ujësjellësit të Tiranës parashikon të furnizojë pa ndërprerje me ujë të pijshëm edhe zonën e Liqenit të Thatë, e vetmja në kryeqytet që deri tani nuk ka qenë e lidhur me rrjetin e ujësjellësit. Në këtë zonë po kryhen investime nga vetë ndërmarrja për shtrirjen e 3.5 kilometër rrjet shpërndarës.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita Empty Re: Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita

Mesazh nga Yll Qielli Tue 31 May 2011 - 2:44

e shyqyr zotit qe degjuam nje lajm te mire shpresoj qe ky problem te zgjidhet ne gjith shqiperin se shpejti
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita Empty Re: Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita

Mesazh nga Tonii Thu 2 Jun 2011 - 9:54

po 24 ore uje ne muaj
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita Empty Re: Tirana më në fund do të ketë 24 orë ujë dhe drita

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi