Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Stuhia lë pa drita Kukësin dhe Tropojën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Stuhia lë pa drita Kukësin dhe Tropojën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stuhia lë pa drita Kukësin dhe Tropojën

Shko poshtë

Stuhia lë pa drita Kukësin dhe Tropojën Empty Stuhia lë pa drita Kukësin dhe Tropojën

Mesazh nga Vizitor Sun 16 May 2010 - 2:35

Stuhia lë pa drita Kukësin dhe Tropojën Stuhia-pemetMoti i keq me erëra të furishme ka prekur veriun e vendit ku shumë prej zonave malore kanë pësuar dëme materiale dhe janë në errësirë të plotë.

Kukësi ka kaluar një natë jo të qetë ku stuhia ka rrëzuar disa pemë, të cilat kanë dëmtuar catitë e disa shtëpive, ndërsa 4 lagje të qytetit janë pa energji elektrike.

Mungesën e energjisë elektrike e vuajnë edhe disa fshatra të këtij rrethi. Situatë e njëjtë paraqitet edhe në Tropojë ku qyteti ndodhet në errësirë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi