Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë

2 posters

Shko poshtë

Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë  Empty Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë

Mesazh nga Binni Sat 11 Jun 2011 - 23:00

Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë  F.0610193851616_m

Jurney Balawing festoi ditëlindjen e 18 dhe zyrtarisht u regjistrua në librin e rekordeve Guinness si njeriu më i shkurtë në botë. Këtë moment e festoi duke pirë birrë për herë të parë dhe atë nga kriko e cila është gati më e madhe se ai.

Djaloshi nga Filipinet është i gjatë gjithsej 55.9 centimetra dhe ia rrëmbeu titullin Khagendra Thapa Maga i gjatë 67 centimetra. “Jam shumë i emocionuar, ndoshta jam i shkurtë, por jam burrë i vërtetë. Për herë të parë e kam provuar birrën. Më pëlqen, por nuk guxoj të pi shumë. Tash vetëm e dua një grua të bukur, nuk ka rëndësi nëse është më e gjatë se unë”, tha Balawing, njoftojnë agjencitë e huaja të lajmeve.

Familja e Balawing është shumë krenare me të. Ata thonë se për ta është shumë e rëndësishme që emri i djalit të tyre u regjistrua në librin e rekordeve Guinness. Edhe pse është 18 vjeçar prindërit e Balawingut ende kujdesen për të si për një foshnje. Balawing nuk u rrit që prej moshës 1 vjeçare. Prindërit e tij nuk kishin para për ta dërguar tek mjeku. Sot ai mund të ecë vetëm me ndihmën e dikujt tjetër, por megjithatë është i lumtur që është njeriu më i shkurtë në botë
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë  Empty Re: Junrey zyrtarisht njeriu më i shkurtë në botë

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:37

sa gjynah per tshkretin qe e ka denu zoti ne ket menyre
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi