Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

+2
Durrsaku
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? Empty Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Jun 2011 - 5:43

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?
Shpeshhere ato akuzohen per moskuptimin e ndjejave te femijve te tyre, aq shume sa mund te krijosh nje ide qe prinderit jane armiku kryesor i adoleshenteve.
Sot me rastisi te lexoj disa artikuj ne gazeta te ndryshme ku tregohen ngjarjet tragjike se cfare ndodh kur prinderi eshte posesiv dhe i toleruar.

Si mendoni?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? Empty Re: Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

Mesazh nga Durrsaku Fri 17 Jun 2011 - 6:40

eshte e veshtire me te vertete femijen duhet ta kuptosh jo ti japesh urdhera por ta bindesh qe ajo qe i thua eshte per te miren e saj une per vete kur shkoj ne shtepi dhe rri me vajzen time luaj me te behem femije si ajo perderisa i jap 11 ore punes nuk lodhem qe ti jap dhe nje ore femijes time . ky eshte mendimi im
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? Empty Re: Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

Mesazh nga Daku Fri 17 Jun 2011 - 9:17

E veshtire eshte perhere si sot si dje si neser, cdo kohe ka veshtiresite e veta, rritja e nje femije kerkon sakrifica si nga ana fizike/monetare/karriere.
Por gjithmone ka gezimin qe te jepo femija dhe i harron te gjitha veshtiresite.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? Empty Re: Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

Mesazh nga Ariel Fri 17 Jun 2011 - 11:05

Ufff mooooo.. ... Ca me thon...ne vend te nervave ... fije celiku qe te jesh i permbajtur dhe "i qete" ne cdo moment.
Duhet te jesh njekohesisht e vogel, adoleshente dhe mam qe te arrish te jesh prind perfekt...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? Empty Re: Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

Mesazh nga Space Sat 18 Jun 2011 - 0:25

Te behesh prind eshte e thjesht ta justifikosh ate fjale eshte shume e veshtire
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? Empty Re: Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 7:21

Eshte e thjeshte per ta thene,por e veshtire te kuptosh dhe te rrisesh femijet.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi? Empty Re: Eshte e veshtire te besh sot "Prindin" ne Shqiperi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi