Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa veshtire eshte..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa veshtire eshte..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa veshtire eshte.....

+14
Besa
Shkembi
Alberti
tipi engjellor
Darius
LaDescarada
Arian 123
Malsori
il conte
Arabela
Esba
WebMaster
Neta E
Nella
18 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Nella Mon 21 Jan 2013 - 1:34

Ne kete tem mundeni te vazhdoni duke krijuar nje fjali me....Sa veshtire eshte.....


Sa e veshtire eshte, te drejtosh nje koke qe te thote jo dhe nje zemer qe uleret po !!
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Mon 21 Jan 2013 - 3:03

T'i thuash Lamtumire,personit qe t'i do
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Jan 2013 - 9:53

Sa veshtir eshte ti kuptosh njerezit sot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 12:29

S'a veshtire t'a zevendesosh njeriun e zemres me dike tjeter
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga tipi engjellor Fri 25 Jan 2013 - 12:31

sa veshtire te takosh dike qe dikur e kishe per zemer....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 12:33

S'a veshtire eshte te dashurosh ne fshehtesi,por njekohesisht edhe ndjenj e bukur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Esba Fri 25 Jan 2013 - 12:37

....te heshtesh diqka qe te bren vetem per te mos lenduar askend
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 12:39

Te jetosh large nga familja
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Esba Fri 25 Jan 2013 - 12:45

...tet genjejn per te perfituar
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 7:31

Kur tregohesh e sinqert me njerezit,kurse ata te marrin per dobesi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 7:33

Hmmm Neta koken lart mi yllo edhe mos mendo njerezit se cfar mendojne per ty po gjithmon koken lart kete pune kan njerezit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 7:40

Po koken lart sigurisht,por a ka gje me te keqe se s'a te zhgenjehesh nga sinqeriteti yt
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 7:46

Eshte veshtir mi yllo te te kuptojne njerezit kush eshte mesuar te mari zhgenjim eshte mesuar te dhuroj zhgenjim po te zhgenjehesh nga vetvetja jo thjesht mendo se kush te ka zhgenjyer nuk e meriton besimin tend edhe sinqeritetin tend
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Arabela Sat 26 Jan 2013 - 7:50

te gjej njeriu nje avatar qe ti pelqej njeriut vertet,,, j-uy]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 7:51

Eshte veshitir mi se ka shum ne googel hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Arabela Sat 26 Jan 2013 - 7:53

Urtesia shkruajti:Eshte veshitir mi se ka shum ne googel hihihi
e di moj e di,,,,po nuk gjej dot nje qe me perputhet me ato idete e mia,,,kete problem kam,,, Puc Ballin
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga il conte Sat 26 Jan 2013 - 8:09

Ti kuptosh femrat ndonjehere... j.i/.n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Arabela Sat 26 Jan 2013 - 8:24

il conte shkruajti:Ti kuptosh femrat ndonjehere... j.i/.n
cfare nuk kupton pyete femren,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga il conte Sat 26 Jan 2013 - 8:29

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Ti kuptosh femrat ndonjehere... j.i/.n
cfare nuk kupton pyete femren,,,,


Nuk e kuptoj cfare ka ajo qe me ben te cmendem pas saj mua...??? j.i/.n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Arabela Sat 26 Jan 2013 - 8:33

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Ti kuptosh femrat ndonjehere... j.i/.n
cfare nuk kupton pyete femren,,,,


Nuk e kuptoj cfare ka ajo qe me ben te cmendem pas saj mua...??? j.i/.n
aha kete sta thote dot ajo,,,duhet ta gjesh vete,,, juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga il conte Sat 26 Jan 2013 - 8:45

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Ti kuptosh femrat ndonjehere... j.i/.n
cfare nuk kupton pyete femren,,,,


Nuk e kuptoj cfare ka ajo qe me ben te cmendem pas saj mua...??? j.i/.n
aha kete sta thote dot ajo,,,duhet ta gjesh vete,,, juhjjjjj

Ate po mendoj... j.i/.n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Arabela Sat 26 Jan 2013 - 8:49

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Ti kuptosh femrat ndonjehere... j.i/.n
cfare nuk kupton pyete femren,,,,


Nuk e kuptoj cfare ka ajo qe me ben te cmendem pas saj mua...??? j.i/.n
aha kete sta thote dot ajo,,,duhet ta gjesh vete,,, juhjjjjj

Ate po mendoj... j.i/.n
Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 8:59

S'a veshtire eshte te jetosh ketu ku jam une
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 10:06

Te them fjalen Fund
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 11:28

S'a veshtire te fitosh besimin e dikuj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 11:30

sa veshtir eshte te jetosh ne mergim
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Arian 123 Sat 26 Jan 2013 - 11:35

Sa veshtire eshte te jetosh me dy atedhe.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 11:36

Te ju besosh njerezve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 11:39

T'i japesh fund nje lidhje qe gjithmone e ke dashur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 11:39

Te gjesh nje enigme edhe e gjeta me ne fund hahaha hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 11:40

tu perballohet shpifjeve
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 11:42

Te flasesh,kur ka njerez qe te keqkuptojn


Edituar për herë të fundit nga Neta E në Sat 26 Jan 2013 - 11:44, edituar 1 herë gjithsej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 11:44

Kur i bien fyellit te njejtes melodi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 11:50

Te jetosh ne kete bote te rrejshme
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Alberti Sat 26 Jan 2013 - 14:13

..qfardo pune, kur nuk ke vullent..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Nella Sat 26 Jan 2013 - 22:07

Vdekja na ben te gjitheve engjej duke na dhene krahe ku ne kishim supe te buta si kthetrat e sorrave.
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 22:58

Te jetosh large njerezve qe i do dhe te duan
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Jan 2013 - 23:04

TI KTU E UN ATJE PFFFF
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 23:11

T'i kuptosh disa njerez nganjehere
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 23:16

Te gjesh mirekuptim me injorantet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte..... Empty Re: Sa veshtire eshte.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi