Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabitësi e ofendon, vendos të bjerë nga pesha People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabitësi e ofendon, vendos të bjerë nga pesha People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabitësi e ofendon, vendos të bjerë nga pesha

2 posters

Shko poshtë

Grabitësi e ofendon, vendos të bjerë nga pesha Empty Grabitësi e ofendon, vendos të bjerë nga pesha

Mesazh nga Docteur Thu 7 Jul 2011 - 7:42

Drejtimi i një armë në kokë është diçka që mund të lërë emocionalisht një shenjë për tërë jetën.

Por për Josie Barnes, një grabitës i armatosur i shtoi fyerje plagëve emocionale duke e quajtur një "lopë të shëndoshë" ndërsa po e lidhte me vështirësi.

Fjalët ofenduese të grabitësit e nxitën punonjësen e pub-it të binte nga pesha. Josie, 29 vjeçare, vendosi të humbasë kilet pas përvojës së tmerrshme. Ajo ka në plan të bjerë përsëri nga pesha për të veshur fustanin e dasmës, që ajo kishte ëndërruar, kur të martohet me të fejuarin e saj Fatih këtë verë. Ajo ka kaluar nga masa 24 në masën 10 pas eksperiencës së tmerrshme.

"Të të drejonjë një armë në kokë do të linte çdo person të tmerruar. Nëse ajo nuk do të më inkurajonte për të ndryshuar jetën time atëherë unë nuk e di se çfarë do ta ndryshonte" tha ajo. /albeu.com/
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Grabitësi e ofendon, vendos të bjerë nga pesha Empty Re: Grabitësi e ofendon, vendos të bjerë nga pesha

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 17:55

aahaahahhaahah e sheh si edhe hajdutet ndonjehere flasin mire
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi