Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

+7
Ariel
Neutral_ne_politike
Katniss
Єямєℓiиdå
Arabela
WebMaster
Golden
11 posters

Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sat 9 Jul 2011 - 9:39

Loje fantastike! Ketu duhet te levizni mousin pa e prekur murin! Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776 Hallall kush i del ne fund! Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776

Turn Up Your PC Sound and Go Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776


..................................** >>KLIKO KETU PER TE FILLUAR <<

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Jul 2011 - 9:40

Po nuk me hapet mua qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sat 9 Jul 2011 - 9:41

Klea shkruajti:Po nuk me hapet mua Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

Ke prekur murin menjehere prandaj LOL Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788


Kliko perseri Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Jul 2011 - 9:42

Po e bera mo sme hapet me del muri hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sat 9 Jul 2011 - 9:43

Klea shkruajti:Po e bera mo sme hapet me del muri Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 682485


LOL

Provo KETU Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Jul 2011 - 9:46

Ti po me cmend un e bej mo ate po me del vetem mure me shkrim me plasi hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sat 9 Jul 2011 - 9:49

Klea shkruajti:Ti po me cmend un e bej mo ate po me del vetem mure me shkrim me plasi Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 682485

Kliko play pastaj piken me ngjyre blue duhet ta ecesh vetem ne fushen me ngjyre te verdhe dmth, mos e prek per murin e zi Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788 se hiqet menjehere!


Provo ne fillim kliko 2 here PLAY del, dhe fillon!

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Jul 2011 - 9:58

Me lodhi mo
nuk me del gjo me plasi qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sat 9 Jul 2011 - 9:58

Klea shkruajti:Me lodhi mo
nuk me del gjo me plasi Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758


Plasss LOL Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 nuk kam ca te bej! e provon dikush tjeter tani Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Jul 2011 - 10:04

oooooo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sat 9 Jul 2011 - 10:22

Klea shkruajti: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 872130


LOL

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Arabela Sat 9 Jul 2011 - 10:23

une nuk e hap,, Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sun 10 Jul 2011 - 10:12

Arabela shkruajti:une nuk e hap,, Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776


Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 10 Jul 2011 - 10:17

O my God....me del ajo duke bertit lol..nje fytyre me sy jeshil edhe dhomt e pa lam kurr.... Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sun 10 Jul 2011 - 10:18

Eямєℓiиdå shkruajti:O my God....me del ajo duke bertit lol..nje fytyre me sy jeshil.... Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

Sy jeshil? Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 505162200

Arabela ndoshta Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Katniss Sun 10 Jul 2011 - 10:19

hahahahha cila lojeeee qesh qesh qesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 10 Jul 2011 - 10:19

X-pIM GoLd shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:O my God....me del ajo duke bertit lol..nje fytyre me sy jeshil.... Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

Sy jeshil? Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 505162200

Arabela ndoshta Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

Scary eshte...me shurdhoj veshin ne kufje... Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Sun 10 Jul 2011 - 10:21

Eямєℓiиdå shkruajti:

Scary eshte...me shurdhoj veshin ne kufje... Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

shiko kete LOL Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758 Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 398758

https://www.youtube.com/watch?v=AeDd61n0Kqs

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Neutral_ne_politike Sun 10 Jul 2011 - 10:24

Qe sot, fqinjet do te vene ne dyshim prirjen time seksuale - bertita si..like a woman man. You guys maked me scream like a mother f****r bitch one. Don't do such of things man. Be kind to each eather man....make pace not vampires....Damn you all!
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Jul 2011 - 10:27

qesh Hahaha Neutro hahaha pimiiiiiiiii do te mbys vallai se sna bere me fjetur sonte qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Golden Mon 11 Jul 2011 - 2:23

Neutral_ne_politike shkruajti:Qe sot, fqinjet do te vene ne dyshim prirjen time seksuale - bertita si..like a woman man. You guys maked me scream like a mother f****r bitch one. Don't do such of things man. Be kind to each eather man....make pace not vampires....Damn you all!

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 426788

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 11 Jul 2011 - 2:26

NUK E PROVOJ MOOOO
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Ariel Fri 30 Sep 2011 - 9:22

Golden shkruajti:Loje fantastike! Ketu duhet te levizni mousin pa e prekur murin! Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776 Hallall kush i del ne fund! Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776

Turn Up Your PC Sound and Go Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) 3189159776


..................................** >>KLIKO KETU PER TE FILLUAR <<

Ngordhsh se vdiqaaaaa [@@@@@@] [@@@@@@] [@@@@@@] [@@@@@@]

[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Xhoana Sat 10 Dec 2011 - 12:42

vdeksh ishalla se desh na vdiqe :P
Xhoana
Xhoana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 7
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Shkembi Sat 10 Dec 2011 - 13:02

hahahaha i madh je plako,po duhet te vesh logon mbi25 vjec,dhe cjan shtatzana mos ta provojne hahaha

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga dajti modh Wed 11 Jan 2012 - 11:49

kjo qenka fantastike .. per ato qe kane kohe me bo nervin kacurrel :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:20

Pashe zotin se na lodhe..................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :) Empty Re: Hallall kush i del ne fund kesaj loje! Eja provo edhe ti! :)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi