Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dalja me të fejuaren, a është hallall ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dalja me të fejuaren, a është hallall ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalja me të fejuaren, a është hallall ?

2 posters

Shko poshtë

Dalja me të fejuaren, a është hallall ? Empty Dalja me të fejuaren, a është hallall ?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Apr 2013 - 2:44

A eshte e drejte ...Dalja me te fejuaren , Edhe a eshte e drejte Qe Te flen bashke dy te fejuar para marteses ?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dalja me të fejuaren, a është hallall ? Empty Re: Dalja me të fejuaren, a është hallall ?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 6:55

lol nuk esht gje e mir x mua jo sepse mund te ndodh diqka masanej qe tprishet fejesa edhe masanej nje mashkull nuk paragjykohet aq shum sa nje femer ndaj sme duket gje e mir

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi