Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona: Jam më e bukura në Hollivud People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona: Jam më e bukura në Hollivud People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

+3
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Emona
7 posters

Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Emona Fri 15 Jul 2011 - 4:16

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 15bleona_1507111243_1Këngëtarja Bleona Qerreti, e cila këto ditë ishte në qendër të vëmendjes pasi refuzoi të përshëndeste në gjuhën shqipe gjatë një intervistë në Amerikë, deklaroi se është e sigurt që do depërtoj në tregun amerikan, pasi llogaritë vetën si njëra prej femrave më të bukura në Hollivud.

Ajo në një intervistë është rrëfyer gjatë për të gjitha. Tha se jeton në një Pallat më Rrihannën dhe se mbahet vet financiarisht dhe jo nga burri, biznesmeni Gani Bardha, të cilin sipas Bleonës mediet e kanë bërë si Skënderbeun, transmeton gazeta Shqiptare.

“Rihana jeton në katin e 15-të ndërtesës ku jetoj dhe unë. Janet jackson është përballë ndërtesës sime, David Foster është 2 ndërtesa më poshtë, por kjo nuk do të thotë gjë, sepse ne nuk takohemi kurrë", ka thënë Bleona në këtë intervistë.

Duke komentuar deklaratën e saj që ka dhënë se është më e bukura në Hollivud, ajo ka shtuar se Yjet e Hollivudit nuk janë të shëmtuara, por as të bukura sa Bleona.

"Nuk kam thënë se janë të shëmtuara, por grimi që bëjnë i rregullon shumë. Unë personalisht që i shoh pa grim vërej se janë më pak të bukura se unë. Unë jam më e bukura", ka theksuar me modesti Bleona.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Emona Fri 15 Jul 2011 - 4:17

Hahaha,Ka edhe me t'bukura Mii s'je veq ti:P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Jul 2011 - 4:18

Po kur nuk ta bon qefin kush...ja bon veti.. Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga T_o_n_i Fri 15 Jul 2011 - 4:19

u bo ene kjo shurr uthulla me fol whackbutt whackbutt
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Emona Fri 15 Jul 2011 - 4:21

T_o_n_i shkruajti:u bo ene kjo shurr uthulla me fol Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 805215 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 805215

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 ''Sa Kom Qeshh''

O shoku,Na U Ka Bo VIP Kjo more Prandja Thote ''Jom Ma e Mira'' Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga T_o_n_i Fri 15 Jul 2011 - 4:24

ku vip kjo riii aman se i shkoj jeta duke zen kos sa me 1 e sa me 1 tjeter e tani u bo vip
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Emona Fri 15 Jul 2011 - 4:30

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758

Eh,Kshtu e ka kjo ,Si duket dica abnormale Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga T_o_n_i Fri 15 Jul 2011 - 4:32

me ka ngel marak qe si pranova edhe un 1 here e 1 kohe kur isha i ri
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Emona Fri 15 Jul 2011 - 4:36

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 398758 Shum t'paska met merak a?

Pff s'paske shihe shoku me qeto na :lol!:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga T_o_n_i Fri 15 Jul 2011 - 4:42

po ndaj pra se pranova se nuk ishte tipi i im
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Maksi Fri 15 Jul 2011 - 5:01

edhe eshte mo pse ca ka mangut bleona
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga LaDescarada Fri 15 Jul 2011 - 6:52

a nuk ish kan ma mir me te thon kete te tjeret se sa ti vet lol...very confidnet is bleona :P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Arabela Fri 15 Jul 2011 - 6:57

gustoja eshte gje e komplikuar,,,,nganjehere me e bukura pelqehet me pak dhe e kunderta ,nje simpatike rremben zemra te tera me natyren e saj,,,per nje momente eshte e bukur bleona,,por sa fillon te flasi,, ate bukuri rrezikon tja rrembej era,,,,nje frut te fale vertet kenaqesi duhet te kete shume cilesi,,,Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 3325905132
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 19:03

kush ka qen qe i ka thene sa me i bo qefin dhe kjo e ka marre me te vertete idiotja.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Re: Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi