Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 23 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 23 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam vene Re ..

+50
Samuela
Albert
VanesaF
Almira
bekimi
An0nim
Gladiola
Free spirit
Intriganti
Ariel
V-I-P
Docteur
era85
Labja
tipi engjellor
Anakonda
valtori
LaDescarada
Space
T_o_n_i
Besa
Shuke
Andetta
EMI
Aristogata
Katniss
CuN@BosS/
Shkembi
Next
Klio
dajti modh
il conte
kasperi
jona_shk
esmerina
Tonii
Aяtємιѕα
Alberti
Neutral_ne_politike
Gjeto Gjetani
Gerta
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
EpiKada
Durrsaku
WebMaster
Arabela
Maksi
Emona
54 posters

Faqja 23 e 26 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 5:27

First topic message reminder :

...Se u friksua ky qes

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Tue 6 Nov 2012 - 7:35

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Se Arabela... me ka pasur xhan qe te vogel... qe 5 vjec... Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071 :p
je farewww je farewww je farewww çuni logel i tetes,,, Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 :p

Te kam xhan teta Arabela.... :p :5454787: je farewww je farewww je farewww
u vdekte teta per ty sa kolopuç i bukur qe je,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p i.l.u

Vertete teta .. me ke xhan mua.. me shume se kolopucet e tjere...??? :p :p :p
je farewww je farewww je farewww pse paska prape kolopuca ketu??? jhgt] jhgt] jhgt] jhgt] Kam vene Re .. - Faqe 23 426788
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Tue 6 Nov 2012 - 7:37

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Se Arabela... me ka pasur xhan qe te vogel... qe 5 vjec... Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071 :p
je farewww je farewww je farewww çuni logel i tetes,,, Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 :p

Te kam xhan teta Arabela.... :p :5454787: je farewww je farewww je farewww
u vdekte teta per ty sa kolopuç i bukur qe je,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p i.l.u

Vertete teta .. me ke xhan mua.. me shume se kolopucet e tjere...??? :p :p :p
je farewww je farewww je farewww pse paska prape kolopuca ketu??? jhgt] jhgt] jhgt] jhgt] Kam vene Re .. - Faqe 23 426788

Po qesh une kolopuci jot edhe te tjeret ashtu jane... je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Tue 6 Nov 2012 - 7:38

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Se Arabela... me ka pasur xhan qe te vogel... qe 5 vjec... Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071 :p
je farewww je farewww je farewww çuni logel i tetes,,, Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 :p

Te kam xhan teta Arabela.... :p :5454787: je farewww je farewww je farewww
u vdekte teta per ty sa kolopuç i bukur qe je,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p i.l.u

Vertete teta .. me ke xhan mua.. me shume se kolopucet e tjere...??? :p :p :p
je farewww je farewww je farewww pse paska prape kolopuca ketu??? jhgt] jhgt] jhgt] jhgt] Kam vene Re .. - Faqe 23 426788

Po qesh une kolopuci jot edhe te tjeret ashtu jane... je farewww je farewww je farewww
je farewww gjitheve u kam xhan,,, :5454787: :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Tue 6 Nov 2012 - 7:40

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Se Arabela... me ka pasur xhan qe te vogel... qe 5 vjec... Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071 :p
je farewww je farewww je farewww çuni logel i tetes,,, Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 :p

Te kam xhan teta Arabela.... :p :5454787: je farewww je farewww je farewww
u vdekte teta per ty sa kolopuç i bukur qe je,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p i.l.u

Vertete teta .. me ke xhan mua.. me shume se kolopucet e tjere...??? :p :p :p
je farewww je farewww je farewww pse paska prape kolopuca ketu??? jhgt] jhgt] jhgt] jhgt] Kam vene Re .. - Faqe 23 426788

Po qesh une kolopuci jot edhe te tjeret ashtu jane... je farewww je farewww je farewww
je farewww gjitheve u kam xhan,,, :5454787: :5454787:


Hahahhah sa kolopuca ke ti gjithsej??? je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Tue 6 Nov 2012 - 7:42

Kam ven re kohet e fundit qe acarohem shpejte se di pse iihhaa.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Tue 6 Nov 2012 - 7:45

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Se Arabela... me ka pasur xhan qe te vogel... qe 5 vjec... Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071 :p
je farewww je farewww je farewww çuni logel i tetes,,, Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 :p

Te kam xhan teta Arabela.... :p :5454787: je farewww je farewww je farewww
u vdekte teta per ty sa kolopuç i bukur qe je,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p i.l.u

Vertete teta .. me ke xhan mua.. me shume se kolopucet e tjere...??? :p :p :p
je farewww je farewww je farewww pse paska prape kolopuca ketu??? jhgt] jhgt] jhgt] jhgt] Kam vene Re .. - Faqe 23 426788

Po qesh une kolopuci jot edhe te tjeret ashtu jane... je farewww je farewww je farewww
je farewww gjitheve u kam xhan,,, :5454787: :5454787:

cdo vit nga 10 bej,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] :p :p :p :p
Hahahhah sa kolopuca ke ti gjithsej??? je farewww je farewww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Tue 6 Nov 2012 - 7:47

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Se Arabela... me ka pasur xhan qe te vogel... qe 5 vjec... Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071 :p
je farewww je farewww je farewww çuni logel i tetes,,, Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 Kam vene Re .. - Faqe 23 167253520 :p

Te kam xhan teta Arabela.... :p :5454787: je farewww je farewww je farewww
u vdekte teta per ty sa kolopuç i bukur qe je,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p i.l.u

Vertete teta .. me ke xhan mua.. me shume se kolopucet e tjere...??? :p :p :p
je farewww je farewww je farewww pse paska prape kolopuca ketu??? jhgt] jhgt] jhgt] jhgt] Kam vene Re .. - Faqe 23 426788

Po qesh une kolopuci jot edhe te tjeret ashtu jane... je farewww je farewww je farewww
je farewww gjitheve u kam xhan,,, :5454787: :5454787:

cdo vit nga 10 bej,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] :p :p :p :p
Hahahhah sa kolopuca ke ti gjithsej??? je farewww je farewww

Uuuuuuu lum si ti teta... e ke makinerine prodhim europian jo Kinez... se ta kishe Kinez do te ishte prishur.... je farewww je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Tue 6 Nov 2012 - 7:49

prodhim arabelian je farewww je farewww je farewww ,,me ngrohje ditore e prodhime pjellore,,, je farewww :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Tue 6 Nov 2012 - 7:50

Arabela shkruajti:prodhim arabelian je farewww je farewww je farewww ,,me ngrohje ditore e prodhime pjellore,,, je farewww :p


Hhahahah... po nuk te eshte prishur ndonjehere... ke pjese kembimi... je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Nov 2012 - 4:38

qe dikujt ni personi nforum i ka hy vetja si shum nqef e duket sikur ka gjithshka ndor

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 6:19

kam ven re heshtje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 5:02

qe injorantet po rriten cdo dit e ma shum

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 7:32

qe kjo lart me ngacmon injorantet edhe nuk eshte mire [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:34

qe cdo veprim apo fjal qe thua ta marrin per ters shum njerez

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Thu 8 Nov 2012 - 7:35

se ndihem me mire kto kohet e fundit
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:36

se kam ndryshu shum kohve tfundit per mir dhe jo per keq

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 7:38

Qe jam e qete edhe ndjehem mire me disa persona kur flas
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Thu 8 Nov 2012 - 7:41

qe kjo cupa lart esh bere cike mendjemadhe,,, juhjjjjj je farewww i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:43

qe ksaj siper aq shum i pelqejn postimet e mia saqe ne te shumten e rasteve i citon ato Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 7:44

Hahaha molle aty mbaje mendjen ti hahaha se me eshte rritur mendja ri kam ron ne dashni haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Thu 8 Nov 2012 - 7:46

KleaLove shkruajti:Hahaha molle aty mbaje mendjen ti hahaha se me eshte rritur mendja ri kam ron ne dashni haha
ja pafsh hajrin, edhe ti,,, :p :p je farewww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Thu 8 Nov 2012 - 7:46

Burrrelsja shkruajti:qe ksaj siper aq shum i pelqejn postimet e mia saqe ne te shumten e rasteve i citon ato Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071
po moj burrelse saurrelse,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:47

qe jom bo me e qete kta kohet e fundit sesa ma perpara

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:48

Arabela shkruajti:
Burrrelsja shkruajti:qe ksaj siper aq shum i pelqejn postimet e mia saqe ne te shumten e rasteve i citon ato Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071
po moj burrelse saurrelse,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p
po moj arabela po avash se po na ngatrro se kush osht mzati e kush esht pela lol je farewww je farewww je farewww

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Thu 8 Nov 2012 - 7:49

Burrrelsja shkruajti:
Arabela shkruajti:
Burrrelsja shkruajti:qe ksaj siper aq shum i pelqejn postimet e mia saqe ne te shumten e rasteve i citon ato Kam vene Re .. - Faqe 23 3666372071
po moj burrelse saurrelse,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p
po moj arabela po avash se po na ngatrro se kush osht mzati e kush esht pela lol je farewww je farewww je farewww
o salsano,,,,,,,,,hooooooooooooooooooo,,,,,,,,,,,,,,,,e di kush o saurreli ti??? :p :p :p :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 7:53

Kam ven re shum gjona po vallai i kam futur relaks trurit qe sma ndjen per asnje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:54

qe dashuria e mundi urrrejtjen ma nfund

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 8:07

Qe forumi ka mor ritmin e duhur me vizitoret
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 8:12

Hajde urime. Po e paguj un kafen kesaj here.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 8:13

Flm ilirziu po e paguaj un me mire se sa te ma permendesh 100 here [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 8:15

U po harrova. E kemi dhe ket ne Shqiptaret. Psh te bejme nji nder dhe ta permendim deri ne varr.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 8:15

Hahaha me erdhi uria po iki te mbush barkun tani rishkruhemi me vone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Thu 8 Nov 2012 - 8:22

Se femrat bien ne dashuri pasi te te kene njohur thellesisht...
Me ne meshkujt ndodhe e kunderta...
Kur njohim thellesisht dike..behemi gati per tu larguar...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Thu 8 Nov 2012 - 8:55

Kam vene re qe ne shqiperi sebep trafiku jane policat rrugore, me mire ti heqin fare.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 8:56

Ariel shkruajti:Kam vene re qe ne shqiperi sebep trafiku jane policat rrugore, me mire ti heqin fare.Varet me ca makine ecen ti Ariel.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 8:58

Kam ven re momen ne ate qe tha me siper ata jan kot mome vallai
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Thu 8 Nov 2012 - 9:07

ilirziu shkruajti:
Ariel shkruajti:Kam vene re qe ne shqiperi sebep trafiku jane policat rrugore, me mire ti heqin fare.


Varet me ca makine ecen ti Ariel.
Hahahahahaha ca me kujtove ....ngecem kot njehere me Cayenne mes nje Vip-i dhe badyguardeve ...po sa lezet kishte kur te nderonin policat ri je farewww je farewww je farewww je farewww Sishte mo frika radarit je farewww je farewww je farewww
Une sa mezi kam nji bmw ri juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Thu 8 Nov 2012 - 9:08

KleaLove shkruajti:Kam ven re momen ne ate qe tha me siper ata jan kot mome vallai
Wiii mu shpif sot vallahi vetem se skthehesha dot mrapsh.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 9:08

Pranej po them. Ose beje komplet me xhama te zinj dhe ec me shpejtesi dhe mos ndalo kur te thot shefi STOP. Polici mendon - kushedi me ke eshte ky.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Thu 8 Nov 2012 - 9:12

Po pra hahahahhahaa mire e ke.
Kur jam me burrin asiher nuk ndalojn...kur jam vetem eci ngadale se sma mban ...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 23 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 23 e 26 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi