Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 24 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 24 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam vene Re ..

+50
Samuela
Albert
VanesaF
Almira
bekimi
An0nim
Gladiola
Free spirit
Intriganti
Ariel
V-I-P
Docteur
era85
Labja
tipi engjellor
Anakonda
valtori
LaDescarada
Space
T_o_n_i
Besa
Shuke
Andetta
EMI
Aristogata
Katniss
CuN@BosS/
Shkembi
Next
Klio
dajti modh
il conte
kasperi
jona_shk
esmerina
Tonii
Aяtємιѕα
Alberti
Neutral_ne_politike
Gjeto Gjetani
Gerta
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
EpiKada
Durrsaku
WebMaster
Arabela
Maksi
Emona
54 posters

Faqja 24 e 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 5:27

First topic message reminder :

...Se u friksua ky qes

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 0:45

qe cdo dit e ma shum ca njerez i japin gojes ca si shum

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 9 Nov 2012 - 8:50

Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Fri 9 Nov 2012 - 9:03

Emona shkruajti:Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Hahahhahah ... po ti do te flasin te tjeret .. vete nuk flet... je farewww je farewww

Pershendetje Emona... Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 9 Nov 2012 - 9:10

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Hahahhahah ... po ti do te flasin te tjeret .. vete nuk flet... je farewww je farewww

Pershendetje Emona... Perqafffimeee

Hi Ado.. & epo sme flitet mo :P..po rri ne heshtje edhe un si tjert qe jan ne gjume.. :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Fri 9 Nov 2012 - 9:14

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Hahahhahah ... po ti do te flasin te tjeret .. vete nuk flet... je farewww je farewww

Pershendetje Emona... Perqafffimeee

Hi Ado.. & epo sme flitet mo :P..po rri ne heshtje edhe un si tjert qe jan ne gjume.. :P

Pse yllo... cfare ke... te eshte merzitur forumi... apo nuk te pelqen muhabeti ...domethene ke preferenca te tjera do te thoja .. keshtu qe mos i ngelet hatri asnjerit ketu ...
Nese do me thoje ndonje argument i cili ty te pelqen te flasesh .. do te shoqeroja... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 9 Nov 2012 - 9:20

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Hahahhahah ... po ti do te flasin te tjeret .. vete nuk flet... je farewww je farewww

Pershendetje Emona... Perqafffimeee

Hi Ado.. & epo sme flitet mo :P..po rri ne heshtje edhe un si tjert qe jan ne gjume.. :P

Pse yllo... cfare ke... te eshte merzitur forumi... apo nuk te pelqen muhabeti ...domethene ke preferenca te tjera do te thoja .. keshtu qe mos i ngelet hatri asnjerit ketu ...
Nese do me thoje ndonje argument i cili ty te pelqen te flasesh .. do te shoqeroja... :5454787:
I cik me eshte merzitur ktu e 3 vite u bona bajat.. yikes
Jo ska te bej me preferenca,secili/a eshte i/e njejte per mua ktu sbej dallime,por mungesa e kohes per forum me ben te jem pak me e larget nga te gjithe distanca ime nga forumi po i largon edhe njerzit nga muhabeti..zgjedhin tjert per mhb...e un ngel jashte s'du te jem e tepert per asnjerin/en ktu.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Fri 9 Nov 2012 - 9:29

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Hahahhahah ... po ti do te flasin te tjeret .. vete nuk flet... je farewww je farewww

Pershendetje Emona... Perqafffimeee

Hi Ado.. & epo sme flitet mo :P..po rri ne heshtje edhe un si tjert qe jan ne gjume.. :P

Pse yllo... cfare ke... te eshte merzitur forumi... apo nuk te pelqen muhabeti ...domethene ke preferenca te tjera do te thoja .. keshtu qe mos i ngelet hatri asnjerit ketu ...
Nese do me thoje ndonje argument i cili ty te pelqen te flasesh .. do te shoqeroja... :5454787:
I cik me eshte merzitur ktu e 3 vite u bona bajat.. yikes
Jo ska te bej me preferenca,secili/a eshte i/e njejte per mua ktu sbej dallime,por mungesa e kohes per forum me ben te jem pak me e larget nga te gjithe distanca ime nga forumi po i largon edhe njerzit nga muhabeti..zgjedhin tjert per mhb...e un ngel jashte s'du te jem e tepert per asnjerin/en ktu.

Pse mendon keshtu... te pakten nga ana ime edhe pse nuk te kam njohur aq sa per te thene qe jam nje mik ose shok i ngushte i joti.. ti je gjithmone Emona .. kam shume respekt per ty .. si vajze dhe si shoqe nese mund te te quaj keshtu...me pelqen te bej gjithmone muhabet me ty.. por ndonjehere me duket vetja i tepert ne shoqerine tende... nuk e di me duket sikur e teproj... ose nuk te pelqen muhabeti me mua..por mua nuk me ngel hatri asnjehere...te pakten me ty... je vajze shume e mire ... inteligjente .. serioze ... miqesore dhe shume e sinqerte...virtyte te cilat pak vajza i kane... prandaj mos mendo asnjehere qe te largohen njerezit... sepse eshte komplet e kunderta ... ti i afron me shume me seriozitetin tend.. te pakten flas per veten time...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 9 Nov 2012 - 9:34

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Hahahhahah ... po ti do te flasin te tjeret .. vete nuk flet... je farewww je farewww

Pershendetje Emona... Perqafffimeee

Hi Ado.. & epo sme flitet mo :P..po rri ne heshtje edhe un si tjert qe jan ne gjume.. :P

Pse yllo... cfare ke... te eshte merzitur forumi... apo nuk te pelqen muhabeti ...domethene ke preferenca te tjera do te thoja .. keshtu qe mos i ngelet hatri asnjerit ketu ...
Nese do me thoje ndonje argument i cili ty te pelqen te flasesh .. do te shoqeroja... :5454787:
I cik me eshte merzitur ktu e 3 vite u bona bajat.. yikes
Jo ska te bej me preferenca,secili/a eshte i/e njejte per mua ktu sbej dallime,por mungesa e kohes per forum me ben te jem pak me e larget nga te gjithe distanca ime nga forumi po i largon edhe njerzit nga muhabeti..zgjedhin tjert per mhb...e un ngel jashte s'du te jem e tepert per asnjerin/en ktu.

Pse mendon keshtu... te pakten nga ana ime edhe pse nuk te kam njohur aq sa per te thene qe jam nje mik ose shok i ngushte i joti.. ti je gjithmone Emona .. kam shume respekt per ty .. si vajze dhe si shoqe nese mund te te quaj keshtu...me pelqen te bej gjithmone muhabet me ty.. por ndonjehere me duket vetja i tepert ne shoqerine tende... nuk e di me duket sikur e teproj... ose nuk te pelqen muhabeti me mua..por mua nuk me ngel hatri asnjehere...te pakten me ty... je vajze shume e mire ... inteligjente .. serioze ... miqesore dhe shume e sinqerte...virtyte te cilat pak vajza i kane... prandaj mos mendo asnjehere qe te largohen njerezit... sepse eshte komplet e kunderta ... ti i afron me shume me seriozitetin tend.. te pakten flas per veten time...

Flm x shh Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071 .mbase eshte e kunderta te pakten kete pershtypje me krijohet kur jam on..nejse.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Fri 9 Nov 2012 - 9:37

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:Qetsi kudo,ku shkoji...cka u be me kete milet..

Hahahhahah ... po ti do te flasin te tjeret .. vete nuk flet... je farewww je farewww

Pershendetje Emona... Perqafffimeee

Hi Ado.. & epo sme flitet mo :P..po rri ne heshtje edhe un si tjert qe jan ne gjume.. :P

Pse yllo... cfare ke... te eshte merzitur forumi... apo nuk te pelqen muhabeti ...domethene ke preferenca te tjera do te thoja .. keshtu qe mos i ngelet hatri asnjerit ketu ...
Nese do me thoje ndonje argument i cili ty te pelqen te flasesh .. do te shoqeroja... :5454787:
I cik me eshte merzitur ktu e 3 vite u bona bajat.. yikes
Jo ska te bej me preferenca,secili/a eshte i/e njejte per mua ktu sbej dallime,por mungesa e kohes per forum me ben te jem pak me e larget nga te gjithe distanca ime nga forumi po i largon edhe njerzit nga muhabeti..zgjedhin tjert per mhb...e un ngel jashte s'du te jem e tepert per asnjerin/en ktu.

Pse mendon keshtu... te pakten nga ana ime edhe pse nuk te kam njohur aq sa per te thene qe jam nje mik ose shok i ngushte i joti.. ti je gjithmone Emona .. kam shume respekt per ty .. si vajze dhe si shoqe nese mund te te quaj keshtu...me pelqen te bej gjithmone muhabet me ty.. por ndonjehere me duket vetja i tepert ne shoqerine tende... nuk e di me duket sikur e teproj... ose nuk te pelqen muhabeti me mua..por mua nuk me ngel hatri asnjehere...te pakten me ty... je vajze shume e mire ... inteligjente .. serioze ... miqesore dhe shume e sinqerte...virtyte te cilat pak vajza i kane... prandaj mos mendo asnjehere qe te largohen njerezit... sepse eshte komplet e kunderta ... ti i afron me shume me seriozitetin tend.. te pakten flas per veten time...

Flm x shh Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071 .mbase eshte e kunderta te pakten kete pershtypje me krijohet kur jam on..nejse.


Emona.. nuk ke pse me falenderon zemer... nuk ti them per te bere qejfin keto gjera ... po se i ndiej.. dhe i mendoj vertete keto gjera per ty...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 9 Nov 2012 - 10:12

Neutral

Erdhi koha te ike ... Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bekimi Fri 9 Nov 2012 - 10:13

erdhi koha te pershendeti emonen haha [You must be registered and logged in to see this image.]

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Fri 9 Nov 2012 - 10:14

Emona shkruajti: Neutral

Erdhi koha te ike ... Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071

Per mua.... :5454787: ... je shume e mire... juhjjjjj
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 9 Nov 2012 - 10:15

il conte shkruajti:
Emona shkruajti: Neutral

Erdhi koha te ike ... Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071

Per mua.... :5454787: ... je shume e mire... juhjjjjj

Kush nuk ke per ty e mire ktu se?...me sa lexova te gjithave ju thua je x shume mire.. pafajshhhme


Edituar për herë të fundit nga Emona në Fri 9 Nov 2012 - 10:18, edituar 1 herë gjithsej

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Fri 9 Nov 2012 - 10:16

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti: Neutral

Erdhi koha te ike ... Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071

Per mua.... :5454787: ... je shume e mire... juhjjjjj

Kush nuk ke per ty e mire ktu se?...me sa lexova te gjithave ju je je x shume mire.. pafajshhhme

E shikon pra ... si kujdesem dhe i respektoj vajzat une... juhjjjjj
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 9 Nov 2012 - 10:18

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti: Neutral

Erdhi koha te ike ... Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071

Per mua.... :5454787: ... je shume e mire... juhjjjjj

Kush nuk ke per ty e mire ktu se?...me sa lexova te gjithave ju je je x shume mire.. pafajshhhme

E shikon pra ... si kujdesem dhe i respektoj vajzat une... juhjjjjj

Lume vajzat qe te kan..me fjal i mbane.. :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Fri 9 Nov 2012 - 10:19

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti: Neutral

Erdhi koha te ike ... Kam vene Re .. - Faqe 24 3666372071

Per mua.... :5454787: ... je shume e mire... juhjjjjj

Kush nuk ke per ty e mire ktu se?...me sa lexova te gjithave ju je je x shume mire.. pafajshhhme

E shikon pra ... si kujdesem dhe i respektoj vajzat une... juhjjjjj

Lume vajzat qe te kan..me fjal i mbane.. :P

pafajshhhme Hahhaahha... mos ma nxirr gjuhen se do ta kafshoj... je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 21:08

qe disa njerzve u pelqejn fjalet me kunja prandaj esht qe ti perdorim sa me shpesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Samuela Thu 15 Nov 2012 - 8:22

Se me duhet te ik njehere une [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Thu 15 Nov 2012 - 8:28

Se ka ca dite qe mungon Arabela.... j.i/.n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Thu 15 Nov 2012 - 9:15

asgje

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 15 Nov 2012 - 10:18

..se po flejj heret keto kohe.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Thu 15 Nov 2012 - 10:20

...nuk kam vullnet per asigje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Labja Thu 15 Nov 2012 - 10:21

se dikush ka ndryshuar
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Samuela Thu 15 Nov 2012 - 11:16

Shume ndryshime tek dikush
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 23:40

qe cdo dit e ma shum po ndodhin ma shum perleshje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Samuela Fri 16 Nov 2012 - 1:55

Se po merzitem teper
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 21:23

se si shum mend po na japin ca kur nrealitet skan per vete

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Sat 17 Nov 2012 - 0:47

se kur u jep doren te marrin krahun,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 1:16

qe un dhe motras ime do shkojm gjithmon e me keq skemi sens humori me duru njona-tjetren

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Sat 17 Nov 2012 - 6:19

Kete foto

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Sat 17 Nov 2012 - 10:46

Me eshte zbut zemra.
S'po duron me asnje lajm.

Sonte me tragjedine ne Egjypt ne aksidentin e bere me shkaktoi lekundje zemre.

Sinqerisht.


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 17:56

qe askush spo ta fishllen ne muhabet e kom fjalen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Samuela Sun 18 Nov 2012 - 0:41

Dicka tek dikush
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 2:04

disa ndryshime tek nje person

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Sun 18 Nov 2012 - 2:05

Shume gjera te reja tek nje person...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 2:06

qe sa dorshtrengut mo bo mami im kurrnacja

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga il conte Sun 18 Nov 2012 - 2:08

Hahhahahh qe te duhet dicka ..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 2:09

qe mjan ul nervat disi jom ma e qet kto kohve tfundit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sun 18 Nov 2012 - 3:09

ca gjera te vogla
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Sun 18 Nov 2012 - 3:23

qe i nxorren kthetrat e veta disa njerez

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 24 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 24 e 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi