Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s

3 posters

Shko poshtë

Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s Empty Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Aug 2011 - 6:42

Gustav Reinfeldt, djali 18-vjeçar i kryeministrit të Suedisë, është punësuar në rrjetin amerikan të fast food-eve “Mc Donald’s”.Në profilin e tij në “Twitter”, adoleshenti ka shkruar: “Çdo punë është kënaqësi. Ndihem vërtet mirë”.Ai vijoi se po punon në rrjetin e hamburgërve, duke u ofruar njerëzve të Stokholmit mundësinë që të shërbëhen nga një anëtar i një prej familjeve më të mirënjohura të shoqërisë suedeze..Ejani dhe merrni një hamburger”, fton adoleshenti në Twitter.,,Por pavarësisht këtyre deklaratave dhe vëmendjes së medias, zëdhënësja e Mc Donald’s u shpreh se: “Nuk ka rëndësi se kush je dhe si quhesh. Ai është pjesëtar i grupit dhe ne nuk na interesojnë këto gjëra”.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s Empty Re: Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s

Mesazh nga Emona Sun 7 Aug 2011 - 6:20

Njerz te thjeshte hallall i koft keti ,Punone Per vete Nuk pret Nga ''Babiii''

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s Empty Re: Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s

Mesazh nga Leo_uk Sun 7 Aug 2011 - 6:31

Don me punu ne McD ti Emona se ta gjej une nje pune... Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s Empty Re: Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s

Mesazh nga Emona Sun 7 Aug 2011 - 6:39

Jo s'me duhet gjo muuu

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s Empty Re: Suedi, djali i kryeministrit punon në Mc Donald’s

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi