Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cigarja e mëngjesit, më e rrezikshmja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cigarja e mëngjesit, më e rrezikshmja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cigarja e mëngjesit, më e rrezikshmja

2 posters

Shko poshtë

Cigarja e mëngjesit, më e rrezikshmja Empty Cigarja e mëngjesit, më e rrezikshmja

Mesazh nga T_o_n_i Tue 9 Aug 2011 - 4:45

Për shumë njerëz tashmë është bërë refleks: ngrihen në mëngjes dhe
menjëherë ndezin cigaren e parë të ditës.Por, dy studime të fundit mbi kancerin kanë treguar se kjo është gjëja që
rrezikon më shumë shëndetin. Cigarja e mëngjesit shton dyfish rrezikun e
kancerit në mushkëri.


“Kemi vënë re që rreziku i kancerit dyfishohet tek ata njerëz që pijnë
cigaren e parë në gjysmë orën e parë të zgjimit në krahasim me ata që presin të
paktën 1 orë që ta ndezin”, shprehet Joshua Muscat i Universitetit të Mjekësisë
në Pensilvani.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cigarja e mëngjesit, më e rrezikshmja Empty Re: Cigarja e mëngjesit, më e rrezikshmja

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Oct 2012 - 1:55

Ndash e mengjesit apo e darkes qoft,....cigarja esht shum e demshme per jeten e njeriut...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi