Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sherr mes dy policëve për një vajzë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sherr mes dy policëve për një vajzë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherr mes dy policëve për një vajzë

5 posters

Shko poshtë

Sherr mes dy policëve për një vajzë  Empty Sherr mes dy policëve për një vajzë

Mesazh nga Binni Thu 1 Sep 2011 - 6:31

Dy efektivë policie u grindën me njëri-tjetrin dhe njëri prej tyre mbeti i plagosur.
Dy të rinjtë nisën të grindeshin në rrjetin social Facebook, për një vajzë, dhe më pas grindja degjeneroi në konfrontim fizik mes tyre, raportoi AS.
Policia tha se “shkak i sherrit në rrjetin social ka qëne një vajzë me të cilën dy oficerët e policisë Florenc.H dhe Rigels., i komunikonin njëheresh dhe më tej ata i kanë kërkuar njëri-tjetrit me sms që mos të merren më me vajzën në fjale, madje njëri prej tyre pretendonte se e kishte të dashur.”
Grindja vazhdoi në sheshin Avni Rustemi, ku oficeri Rigels.I i mori kolegut armën dhe e goditi me tytën e saj në pjesën e prapme të kokës duke i shkaktuar dëmtime të rënda.
Oficeri i plagosur u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet jashte rrezikut për jetën. Kolegu i tij agresor ndiqet në gjendje të lirë.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sherr mes dy policëve për një vajzë  Empty Re: Sherr mes dy policëve për një vajzë

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 6:32

hajde gallate policesh hajde hahahahaha
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sherr mes dy policëve për një vajzë  Empty Re: Sherr mes dy policëve për një vajzë

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 6:37

Sa turp te degjosh keto gjona
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sherr mes dy policëve për një vajzë  Empty Re: Sherr mes dy policëve për një vajzë

Mesazh nga bobi 10 Thu 1 Sep 2011 - 7:03

Hahahahahahahhahaha



E forte!!!



Teksa lexova tekstin me erdhi ndermend nje shkrim per te qeshur.



Ne nje supermarket te madh pronari kish vene nje papagall ne porte,edhe ai pershendet nje per nje te gjithe klientet ,por sa here qe polici frekuentonte supermarketin papagalli e shante duke i thene.



''O polic do ta,,,,,,,,,,,,,,,,,.



Kjo vazhdoi kohe te tera,edhe polici shkoi e u ankua te pronari.



Pronari teksa degjoi ankesen iu drejtua papagallit edhe i tha.

Degjome,nqs do e ofendosh serish policin do ti shkul te gjitha puplat.



Te nesermen polici shkoi ne supermarket,edhe papagalli zuri mend edhe nuk e ofendoi,por vec i thoshte.



''O POLIC E DI TI!!

'O POLIC E DI TI!!Sherr mes dy policëve për një vajzë  1533221348
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sherr mes dy policëve për një vajzë  Empty Re: Sherr mes dy policëve për një vajzë

Mesazh nga Leo_uk Fri 2 Sep 2011 - 22:08

e shihni se c'te bejne femrat ne facebook... nuk i zihet bese.. Sherr mes dy policëve për një vajzë  1388203807



po sikur ajo "goca" qe ka fut ne sherr policat te jete me vertet mashkull? Sherr mes dy policëve për një vajzë  1388203807 Sherr mes dy policëve për një vajzë  1388203807 Sherr mes dy policëve për një vajzë  1388203807 Sherr mes dy policëve për një vajzë  1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sherr mes dy policëve për një vajzë  Empty Re: Sherr mes dy policëve për një vajzë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi