Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bota njerëzore… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bota njerëzore… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bota njerëzore…

2 posters

Shko poshtë

Bota njerëzore… Empty Bota njerëzore…

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Sep 2011 - 20:34

Kur vdiq Albert Ajnshtajni, me të vdiqën edhe fjalët e fundit të tij. Motra medicinale, që ishte afër atij në atë moment nuk e njihte gjermanishten.
Artikulli më i qarkulluar në tregtinë botërore është nafta, ndërsa pas saj vjen kafja.
Fjala magjike “Abrakadabra” origjinalisht ka qenë e dedikuar për ttu shëruar nga ethet.
Albert Ajnshtajnit njëherë iu ofrua të bëhet President i Izraeli. Ai e refuzoi duke thënë se nuk ka kokë për probleme.
Ralph dhe Carolyn Cummins kishin 5 fëmijë në mes të viteve 1952 dhe 1966. Të gjithë ishin të lindur në 20 shkurt.
Vetëm 1 në 20 fëmijë lind në ditën e parashikuar nga doktori.
Në moshën 12 vjeçare Martin Luter King aq shumë ra në depresion sa që dy herë tentoi të kryej vetëvrasje, duke u hedhur nga dollapi i dhomës së tij te fjetjjes.
Në Itali është ilegale të jesh prostitute, nëse emri yt është Maria.
Aleksandar Graham Bell, zbuluesi i telefonit asnjëherë nuk i telefonoi nënës apo gruas së tij, ata të dyja ishin shurrdhe.
Në ShBA ka rreth 200 emërtime religjioze.
Indusët nuk preferojnë të vdesin në krevat. Ata preferojnë të vdesin afër ndonjë lumi.
Lady Astor njëherë i tha Winston Churchillit “Sikur të kishe qenë burri im , unë do të kisha vendosur helm në kafenë tënde.”. Ndërsa ai u përgjigj “Sikur ti të ishe gruaja ime unë do ta pisha atë kafe.”.
Flamuri kombëtar i Italisë është dizajnuar nga Napoleon Bonaparta.
Në mes të dy luftërave botërore Franca është kontrolluar nga 40 qeveri të ndryshme.
Gjatë shekullit XVII Sulltani i Turqisë urdhëroi i tërë haremi me gra të mbyten dhe të zëvendësohen me harem të ri. Në kazinot e Las Vegasit nuk ka sahata.
Piramida e madhe e Gizës përbëhet nga 2 300 000 blloka, ku secila peshon 2,5 tonelata.
Partenofobia është frika nga virgjinët.
Dikur urina është shfrytëzuar për larjen e teshave.
Dy koeficientet me të lart të regjistruar në botë për inteligjencë u takojnë femrave.
George Washington ka ritur marihuanë në kopshtin e tij.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bota njerëzore… Empty Re: Bota njerëzore…

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 18:59

Bota njerezore eshte nje bote e mbushur me urrejtje dhe ekzsistence per te mbijetuar.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi