Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil

3 posters

Shko poshtë

Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil Empty Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil

Mesazh nga Medina Fri 9 Sep 2011 - 22:19

Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil 44444444444z

Dje është mbajtur para finalja e spektalit të bukurisë “Miss Universe 2011”. Afërdita dhe Xhesika u prezantuan denjësisht në fazën e eliminimit.

86 vajza nga vende të ndryshme të botës kanë prezantuar shtetet e tyre në fazën e parë të eliminimit të garës së “Miss Universe” që po zhvillohet këtë vit në San Paulo të Brazilit.

Misset shqiptare Afërdita Dreshaj dhe Xhesika Berberi që po përfaqësojnë shtetet shqiptare i lanë përshtypje të mira publikut në sallë që nga hapat e parë kur ato shkelën skenën.

Në këtë fazë juria ka vlerësuar vajzat të cilat janë shfaqur në skenë me bikini dhe me fustane të mbrëmjes. Juria profesionale ka përzgjedhur në këtë fazë 9 finaliste, emrat e të cilëve do të behën të njohur në natën finale.

Në natën e madhe finale do të zgjedhën edhe 6 finaliste tjera. Një finaliste do të përzgjidhet nga votat e publikut në internet. Gjithsej 16 kandidate do të garojnë në natën finale për kurorën e Miss Universe 2011.

Mediat në Brazil dhe në shume vende tjera të botës kanë shkruar së Afërdita Dreshaj është një ndër favoritetet e këtij spektakli. Nata finale do të mbahet të hënen me 12 shtator
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil Empty Re: Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil

Mesazh nga T_o_n_i Fri 9 Sep 2011 - 22:20

ohhh lele zemraaaaa
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil Empty Re: Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:11

shum bukur ka daL.......................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil Empty Re: Emocionet e para të bukurosheve shqiptare në Brazil

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi