Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vezëllimë natën, mister në qiellin e Los Angeles People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vezëllimë natën, mister në qiellin e Los Angeles People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vezëllimë natën, mister në qiellin e Los Angeles

Shko poshtë

 Vezëllimë natën, mister në qiellin e Los Angeles Empty Vezëllimë natën, mister në qiellin e Los Angeles

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Sep 2011 - 19:50

Dhjetra tefefonata në numrin e emergjencës për praninë e një top zjarri misterioz, i cili përshkoi qiellin në jug perëndim të SHBA-së. Drita e saj është parë në Los Angeles, Las Vegas dhe është filmuar nga një kamera amatore. Asnjë nuk di të thotë e cfarë ishte me saktësi , disa thonë se është një meteor, disa një satelit i rrëzuar ndoshta “Upper Atmosphere”, një pjesë e Nasa-s. Ndërsa në web-et e ndryshme janë shkaktuar debate dhe hipoteza për një fenomen paranormal, për një shfaqje të Ufove. (e.c/BalkanWeb)

Nese doni ta shikoni Klikoni ne linkun qe kam vendosur

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=12151
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi