Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ?

2 posters

Shko poshtë

Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? Empty Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ?

Mesazh nga WebMaster Sat 2 Jun 2012 - 2:36

A keni ngritur shikimin nga qielli si ne pasdite por edhe gjate nates dhe keni vene re nje yll qe shkelqen ne gjithe qiellin me shume se te tjeret?

Dy planetet e shndritshem Venusi dhe Jupiterido te dhurojne sot (26 Mars) nje pamje te mahnitshme ne qiell ka raportuar NASA, nderkohe qe Hena eshte po ashtu pjese e ketij spektakli qiellor.

Sot Paleneti Venus do te jete me i shndritshem se cdo dite tjeter. Venusi eshte shume i thjeshte per tu vezhguar edhe gjate dites nese e dini se ku ndodhet dhe i perqendroni syte ne te. Ajo qe e ben planetin te vecante sot eshte se gjysem Hena ndodhet fare prne tij. “Kjo do te jete pamja me e qarte e Venusit dhe Jupiterit, per vitet qe do te pasojne,” kane thene zyrtaret e NASA-s ne nje deklarate. Te Henen, Hena do te qendoroje pezull pak me larte Jupiterit, reth 3 grade ne te djathte te planetit dhe gjate oreve te mengjesit Hena do te jete me prane Venusit.

Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? Venusi-jupiteri-hena-300x168
Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ? Empty Re: Cilët janë planetet që po dominojnë qiellin ?

Mesazh nga Anakonda Tue 5 Jun 2012 - 18:15

ehehe token ton te shkrete qenka duke e len me mijera kilometra

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi