Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

First topic message reminder :

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 11:21

Gjithmon lodhesh te meresh me te tjeret sepse gjithmon ju rritet reputacioni hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Nella Tue 29 Jan 2013 - 0:47

Jam ajo te ciles i dilje perpara cdo dite dhe perplasje shikimet.Jam ajo qe e admiroje ne cdo gje,qe per ty simbolizonte perfekten.Jam ajo vajze qe ti aq shume e deshiroje,ajo te cilen e pe serish dje por ule koken edhe si fole.Jam ajo vajza qe bente sikur se kishte mendjen sa here kaloje ti prane por qe ne fakt verente cdo veprim tendin, edhe kur ktheje koken ne krahun tjeter, edhe kur qeshje pa lidhje sa te me shihje.Jam ajo vajza sot e qeshur qe te del serish para syve cdo dite,ajo vajza qe ti e pe duke buzeqeshur dikur dhe u dashurove me emocionin qe ta dhuron nje buzeqeshje,me syte e mi qe te kerkonin ty ne cdo vend,me fjalet kur kalonim prane njeri tjetrit
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Jan 2013 - 6:36

Do ta kërkosh gjithnjë, është e kotë ta mohosh! Dhe në mes të njerëzve do ta ndjesh nevojën ta takosh si herën e parë që e ke parë. Dhe si herën e fundit, kur e humbe.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 30 Jan 2013 - 12:57

Dhimbja shikon mbrapa! Frika shikon rrotull! Guximi shikon perpara!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 2:49

Mund të ketë ndryshime mendimesh ndër ne. Po s’është nevoja që të merren vesh dy veta, të jenë si kapaku me tenxheren. Mund të mendojnë fare ndryshe, mjaft që të nderojnë njëri-tjetrin, të sillen me drejtësi.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 10:12

Njerëzit thonë se e duan shiun, por kur bie shi vrapojnë të hapin çadrat...
Njerëzit thonë se e duan diellin, por kur ka diell kërkojnë hije...
Njerëzit thonë se e duan erën, por kur fryn erë mbyllin dritaret...
Prandaj unë vetëm buzëqesh teksa i dëgjoj të më thonë që më duan!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Thu 31 Jan 2013 - 10:16

ndjesia e bukur nuk shuhet kurre,,,,,ate qe une nje dite e quajta burim ngallenjimi ashtu do e quaj perhere,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Besa Sun 3 Feb 2013 - 10:49

Mendojmë se njeriu vdes dhe shkon, mirëpo të vdekurit janë ata që edukojnë fëmijët tanë, që na mësojnë dituritë dhe shkencat, kur marrim në dorë një libër dhe e lexojmë në vetmi në një çip dhe, sipas rastit, ata na bëjnë të qeshim apo të qajmë.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 0:09

Ka njerez te vegjel me shpirt te madh
Por ka dhe njerez te medhenj me shpirt te vogel...!!!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Mon 4 Feb 2013 - 1:02

Nganjehere te jesh i sjellshem eshte me e rendsishme sesa te jesh i drejt sepse shpesh njerzit nuk kan nevoj per nje mendje qe flet por per nje zemer qe ndegjon
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 9:12

Nje grua e shqetesuar shkoi tek gjinekologu i saj dhe i tha:
“Doktor,kam nje problem urgjent dhe me nevojitet ndihma juaj.Femija im nuk ka mbushur akoma 1 vjec dhe une jam serish shtazene.Nuk dua qe femijet te jene kaq afer me moshe,eshte sakrifice shume e madhe te kujdesesh per te dy kaq shpejt.”
Doktori i tha:”Ne rregull,cfare duhet te bej une?”
Ajo iu pergjigj:”Une dua qe ju ti jepni fund shtatzanise sime dhe kerkoj ndihmen tuaj.”
Doktori u mendua per pak kohe dhe iu drejtua gruas:”Mendoj se e kam zgjidhjen alternative per ju,c’ka eshte dhe me pak e rrezikshme.”
Gruaja qeshi,me idene qe doktori pranoi kerkesen e saj per abort.
Doktori i tha;”Ne menyre qe ti te mos kujdesesh per te dy femijet e tu meqe jane shume afer me moshe,le te mbysim ate qe ti tashme mban ne krahe.Ne kete menyre ti do beje ca pushim nderkohe qe lind tjetri.Nese gjithsesi ne do mbysnim njerin prej tyre,s’ka rendesi cili eshte ai.Madje nuk do kishte as rrezik per trupin tuaj nese do vrisnim femine qe tashme mban ne duar.”Gruaja e tmerruar tha:”Jo doktor,eshte krim te mbysesh nje femije.”
“Ndajme te njejtin mendim”-i tha mjeku,-“por mua me duket dakort ndaj ju dhashe alternative me te mire.”
Doktori buzeqeshi duke nenkuptuar qe ia kishte arritur qellimit.
Ai e bindi nenen qe nuk ka ndryshim mes '‘vrasjes” se nje femije tashme te lindur dhe nje tjetri qe ndodhet akoma ne barkun e nenes.KRIMI eshte po i njejti !!!
Dashuria thote:”Une sakrifikoj veten time per te miren e nje personi.”
Aborti thote:”Une sakrifikoj personin tjeter per te miren time.”


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Gjilanasi Mon 4 Feb 2013 - 9:17

Kthehet burri nga puna dhe i shkon mendja per sex mirpo gruaja se kishte terezine dhe i thote:
-na 50€ dhe ik naj hotel se skam nerva.
Burri i cuditur mer leket dhe niset per naj hotel,rruges takon motren e gruas qe e pyet:
-he ckemi,po ti ku po shkon kshu?
-hiq,motra jote skishte nerva per sex dhe me dha 50€ e me tha shko ne hotel.
-po ti mi jep mua ato dhe mbarojm pun bashk.
-epo mir .
Dhe kshu pasi mbarojn pun bashk burri kthehet ne shpi dhe perpara i del gruaja:
-he kshu ,me ke ishe???
-lere se spo ta them
-jo jo ma thuaj dua ta dij se leket ti dhash un.
-epo mire isha me motren tende
-ou, po sa lek te mori
-50€ pra
-shtriga,se un burrit te saj nuk i marr kokerr leku
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 9:26

Kushtoi vetem pak minuta :(:(

Plakem, e për nënën time gjithnjë jam i vogël. Ulem, por te ajo gjithnjë jam fëmijë. E vetmja ajo për mua ka derdhur lot, qumësht dhe gjak. Të gjithë më kanë harruar, po jo edhe nëna ime. Të gjithë më kanë lënë, përveç nënës sime. Bota për mua u ndryshua, por jo edhe nëna. Për Zotin, nënë, sa here i ke fshirë lotët prej fytyrës kur kam shkuar në rrugë? Sa net ke kaluar pa gjumë kur të kam munguar? Sa net ke kaluar pranë meje kur kam qenë i sëmurë?
Nënë....
Kur kthehesha nga udhëtimi, më prisje në derë me sy të përlotur nga gëzimi, ndërsa kur udhëtoja, më përcillje me pikëllim në zemër.
Nënë....
Më ke bartur në prehër me dhembje dhe vuajtje. Më linde me klithma dhe rënkime. Më përqafove dhe më prite me puthje dhe buzëqeshje.
Nënë.....
Asnjëherë nuk ke qarë deri sa isha zgjuar. Nuk ke pushuar përderisa nuk më ke parë mua të lumtur. Kur unë buzëqeshja edhe ti buzëqeshje edhe pse nuk e dije shkakun. Ndërsa kur vija i pikëlluar, ti qaje edhe pse nuk e dije shkakun. Tek ti isha i falur para se të gaboja dhe e harroje gabimin tim para se të pendohesha. Më arsyetoje para se të kërkoja falje.
Nënë...
Kush më lavdëronte, ti i besoje edhe sikur të më shpallte mbret i njerëzve. Kush më kritikonte ti nuk i besoje edhe sikur t'i sillte edhe dëshmitarët më besnik. Vetëm ti ke qenë e preokupuar me brengën ndaj meje.
Nënë..
Unë jam gjëja më e rëndësishme për ty, tregimi më i bukur, dëshira më e ëmbël. Këto më bëjnë të ndjehem mirë, ndërsa ti mendon se kjo nuk është e mjaftueshme, dhe shkrihesh nga mallëngjimi për mua...
Nënë...
Sikur të mundem që me lot falënderimi t'i lajë këmbët tuaja, nga turpi edhe këpucët tuaja.
Nenë...
Do të doja, sikur të mundem, ta marrë vdekjen tënde dhe çdo gjë të pakëndshme që të ndodhë.
Shpirti më fol që më rrënon
Sakrifikohem për ty, e di apo nuk e di.
"Zoti im! Mëshiroi ata të dy, sikurse më edukuan mua kur isha i vogël".


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Mon 4 Feb 2013 - 10:28

Ndjenja e dashurise . . . . . . . . . Ndjenja me e bukur dhe me e thelle qe egziston eshte dashuria . Eshte ajo qe nuk shihet si qielli , nuk preket si send , nuk i merr dot ere , si nje lule por ndihet thelle mne shpirt . Fal asaj ndjenje mer jete cdo gje dhe njerzit nuk ndihen si nje dru i thate ne shkretetire . Arrin te jete enderr dhe shpres , per te marre frym nga dashuria per nje jete me te bukur , plot magji e dashuri si ne perralla ku cdo gje eshte perfekte e bukur dhe trishtimet segzistojne . Mbetet vendi i lumturise pastertise dhe delikateses , per te mos e shkaterruar ate barrjere madheshtore ndjenjash pa fund qe ekzistojne njelloj si qenje njerezore . . . Tristimi ne dashuri egziston qielli me diell dhe me shi . Ndjenja e dashurise eshte ndjenj qe lind brenda teje dhe rritet e zmadhohet aq shume sa barazohet me jeten . Sepse asnje nuk e lufton dot ate dashuri hyjnore , sepse do te dale i humbur ne cdo kontekst se ndjenja e dashurise eshte ajo qe del fituse gjithmon . Dashuria eshte pasuria shpirterore . . . by . . . < thjesht une
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 10:37

Gabojmë gjithmonë . Gabojmë nga inati , nga
dashuria , nga xhelozia . Gabojmë për të mësuar .
Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime.
Gabojmë për të kërkuar falje , për të pranuar që kemi
gabuar . Gabojmë për tu rritur , për t'u pjekur.
Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!"


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Besa Mon 4 Feb 2013 - 11:32

Qe nje punetore( mashkull) vonohet per ne pune por rrihet brutalisht nga shefica juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Tonii Mon 4 Feb 2013 - 11:39

nje poezi dy poezi tre poezi domethen nje liber me poezi
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Mon 4 Feb 2013 - 11:58

Ne mes tokes dhe diellit
Ne mes detit dhe qiellit
Ne mes ajrit plot freski
Do te kerkoja dashuri
Ne mes dashuris dhe meje , s'dua tjeter pervec teje ♥ .!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Tue 5 Feb 2013 - 3:05

"‎.... E pra. Në botë egzistojne egersirat, idiotet, budallenjte dhe te cmendurit.
Perjashtohet ndonje?
Po, ne te dy. Ose , pa dashur te të fyej, une. Gjithsesi,në qoftë se e mendojme mire, të gjithë i përkasim njërës prej këtyre kategorive. Gjithkush nga ne, ne nje moment apo ne nje tjeter, jemi egersira, idiote, budallenj ose te çmendur. Le të themi se një person normal është ai, qe kombinon ne proporcion të arsyeshëm keta komponente, ne llojin e tyre idea
l "
(Umberto Eko )
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Feb 2013 - 7:08

Njeriu i fort vuan pa Ankuar , Njeriu i dobet ankohet pa Vuajtur


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Tue 5 Feb 2013 - 7:28

Pse valle besimi dhe sinqeriteti ne ne mardhenie jan ne zhdukje e siper ne ditet e sotme..!!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga valtori Tue 5 Feb 2013 - 7:40

punen e sotme mos e ler per neser :5454787:
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Tue 5 Feb 2013 - 7:44

Aty ku zemra prangoset,e shpirti deshiron te flas
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Tue 5 Feb 2013 - 10:19

nkoft kaltrina selimi ricki martin per TY atehere bro qashtu let mbetet hahaha
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Feb 2013 - 10:33

Gjitmone me kene pelqyer kembet. Ka qene gjeja e pare qe kam pare kur kam lindur. Por atehere kerkoja qe te dilja. Nga ai moment dhe me pas, jam perpjekur gjithmone te shkoj ne drejtimin tjeter, por me me pak fat!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Tue 5 Feb 2013 - 10:55

Te dashura vajza ,

-Nqs nje mashkull nuk ju telefonon eshte sepse nuk i "plas" per ekzistencen tende .
-Nqs kujtohet, ju kerkon vetem kur ka ndonje nevoje ; si psh. ish e dashura eshte rikthyer ne aksion , ai do qe ti mbaje te dyja kembet brenda nje kepuce prandaj ben " te sinqertin" e rastit.
-Nqs ju dergon ndonje mesazh te tipit "miremengjes bukuroshe , naten e mire ylli" dhe me epitete te tjera ...mos i besoni i thote thjeshte per te pasur kete "arme " kunder jush dmth kur do beni ndonje diskutim ai do thote : - "Un te kujtoj gjithmone kur se ti jo."
Me nje mesazh te qelbur ai lan duart e tija.

Doni te beni nje mashkull te çmendet ?!
Keni nje arme vdjekjeprurese : Dyshimin.
Dyshoni gjithmone mbi ate, vendoseni ne prove rezistence.

juhjjjjj qenka ide e mir hahaa
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Tue 5 Feb 2013 - 23:42

ZOTI IM!.. Nëse ka nga ata që e urrejnë t'më shohin mua të lumtur, atëherë jepu atyre lumturi që i bën ata të harrojnë lumturinë time.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 6:47

Nje dite qytetet do te braktisen dhe te gjithe njerezit do te vdesin me gezimin qe kane ekzstuar dikur. Une do te vdes me kenaqesine se te kam njohur edhe ty


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 7:06

Prap do t'i lutem do t'i them qendro me mua me mijra njerez njoh por vetem ate e dua gjithe jeten ja kushtoj dhe vdekja eshte e tija por sonte mos me le..Te vetme dashuria
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 7:14

Nganjehere me vjen ti hedh te gjitha kujtimet, te haroj gjethqka, kohen e humbur ta kthej,jeten ta braktis, por me kujtohen disa gjera te vogla et'Bukra pra..... Thjesht nuk mundem , sepse kam nevoj Per nje buzqeshje


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 7:33

Nuk do te flas me . Jo nga krenaria, por nga dinjiteti . Kam duruar shume per te qene me ty. Por vjen nje moment kur dhe dashuria me e madhe lodhet nese nuk e mbajne gjalle te dy personat .Mjaft desha sa per dy, madje dhe me shume . Cdo ndjenje kaloi pertej limiteve . Te fala gabime qe asnje tjeter sdo te ti falte , edhe pse sme kerkove asnjeher falje . Nuk eshte faji yt . Duhet ti kisha dhene fund me kohe jo tani . Nuk e vleresove kurre cfare ndjeja une per ty . Mua aq me pak . Se mendove kurre si do ndjehesha une nga veprimet e tua .Keshtu ke qene gjithmone . Njeri egoist qe vetem veten do , per te tjere sta ndjen . Ose ndoshta situatat te bejne te tille . Por jo me mua .Nese do te vendosja ne nje peshore gabimet e mia me te tuat sdo te krahasohej diferenca e tyre . Me vjen keq qe sot arrij te flas keshtu me kete ftohtesi , por zemra eshte e thyer.Sduhet te biem ne dashuri,thjesht duhet te duam.Sepse cdo gje qe bie,thyhet.Ashtu si ajoqe ndeja une per ty.I Dashur , kur nje femer lodhet e ke humbur !
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 7:35

Per te rritur endrrat qe kane filluar te marrin Jete.Duke dashur se pari Veten Time... dhe pastaj cdokend qe me rri prane.Cdokend qe me ben te qeshCdokend qe me ben te lumtur.Cdokend qe me respekton.Cdokend qe me do me te vertete. Dikush, rastesisht mes nje bisede me tha : "Ndonjehere, ta rinisesh nga hici, ne nje vend ku nuk njeh askend, dhe me njerez te huaj, arrin te gjesh vetveten' dhe. . . Kuptova qe e vetmja qe nuk e kam respektuar aq sa duhej ishte ajo, VETJA IME. Mund te me quani egoist, ose mendjemadh, apo ku ta di une cfare emri mund te me ngjisni, por sme intereson. ~Mendoj se dashurite e medhaja jane ato, ku me shume se gjithcka do Veten Tende


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 7:42

Pse o ZOT,njerezit qe une i dua i kam shume Large
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Wed 6 Feb 2013 - 7:58

Pse duhet gjithe jeten me punue
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 8:13

Sepse me arrit dicka ne jete,duhet pune Malsor
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Wed 6 Feb 2013 - 8:15

pse jo per te gjith Neta disa po pasurohen pa paunuar fare
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 8:17

Pasurohen vetem ata qe merren me vjedhje ose me lend narkotike,se per ndryshe shanse s'ka
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 8:18

Mua me pelqenin ato koherat, kur dy te dashur e gjenin kohen te flisnin dhe jo te dergonin pambarimisht mesazhe. Ato koherat kur puthja jote e pare do ishte me dike qe ke kohe qe e njeh, jo thjesht me nje te panjohur qe njohe ne nje klub. Kur nje djale do te te jepte xhaketen e tij per te mos patur ftohte sesa celesat e nje dhome hoteli. Kur nje vajze mund te fitonte cdo djale vetem duke veshur nje pale xhinse, dhe atlete, dhe jo 2kg make up . Kur nje djale e donte vertet nje vajze, jo thjesht per sex. Kur ciftet kercenin kenget romantike ngadale, jo ti hipnin njeri-tjetrit persiper ne disko. Dua ato kohet kur Dashuria kishte kuptim.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 8:31

Kurre mos u pergjigj kur je nervoz...Kurre mos premto kur je i gezuar...kurre mos merr nje vendim kur je i merzitur.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Wed 6 Feb 2013 - 8:34

Ka ardhur koha kur sa me mir te jesh me njerzit aq ma keq ta bejn dhe sa me keq te sillesh aq me shum te rrespektojn
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 17 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi