Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 18 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 18 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

First topic message reminder :

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 8:36

Kurre mos qaj per persona,qe nuk e din vleren e loteve te t'u
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Wed 6 Feb 2013 - 8:38

Krejt dimri shkoj pa hy ne FB
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Wed 6 Feb 2013 - 8:49

Une ne kater stinet hy ne fb [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Feb 2013 - 12:52

Mashkulli nuk duhet të jetë bletë që të shkoj në çdo lule por gjithashtu dhe femra nuk duhet t'jetë lule që të pranojë çdo bletë.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Tue 12 Feb 2013 - 0:16

Me beri me qajt ky shkrimi

Nje Djale IshTe I Lodhur Nga Sms-T E Te Dashures Sepse Ajo Gjithmone I ShkruanTe : Zemer I Love U . .Ca Bere SoT .? Me Mungon . Je JeTa Ime Nje Nate Vjen Nje Sms Nga E Dashuria E Tij Ai Ishte I Lodhur Dhe Nuk E Lexoj Sms Qe Vajza I Dergoi Te Nesermen E Merr Ne Cel Nena E Te Dashures E Cila Qante Pa Pushim Ajo I Tha Qe E Dashura Tij Kishte Vdekur Mbrem Nga Nje Aksident Rrugor Ai Hapi Sms Ku Shkruhej : " I Dashur Te Lutem Eja Me Ndihmo . . Dikush Po Me Ndjek Nga Pas
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Feb 2013 - 11:52

"Femrat janë si zogjtë: po i shtrëngove shumë mbyten, po i lirove shumë fluturojnë. "


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Besa Sun 17 Feb 2013 - 10:40

O Zot, më jep sy që të shoh njerëzit e mirë, një zemër që fal të keqen, dhe një shpirt që kurrë s'humb besimin...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sun 17 Feb 2013 - 10:49

Lufto gjithmon per te miren edhe jo per te keqen


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Sun 17 Feb 2013 - 14:22

Dhe në fund, nuk numërohen vitet e jetës tuaj..Por jeta gjatë viteve tuaja...
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Sun 17 Feb 2013 - 22:46

Perveq familjareve askush nuk ta don te miren
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Mon 18 Feb 2013 - 1:06

Lexova diku,dhe e shkruajta ketu [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Klio Mon 18 Feb 2013 - 1:47

Pavaresisht sa i ftohte eshte dimri,me pas vjen pranvera !
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Mon 18 Feb 2013 - 11:45

Xhelozia lind atehere kur vertet don nje Person
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Feb 2013 - 11:56

Te jesh burre: Nuk do te thote te kesh
shpatullate gjera por rendesi ka qe asaj femre
qe mbeshtetet te shpatulla jote te arrish ti
japesh siguri dhe ngrohtesi!
Te jesh burre: nuk do te thote te kesh nje ze te
trashe,por rendesi ka qe te jesh i zotit qe fjalet e tua te jene me ndjenje!
Te jesh burre: nuk do te thote ti biesh tavolines
me grusht,por e rendesishme qe fortesia e
duarve te tua te preki bute!
Te jesh burre: nuk do te thote te jesh
muskuloz,por rendesi ka se cfare zemre mban ai trup!
Te jesh burre: nuk do te thote qe ne nje moment
romantik te thuash fjale te bukura,por rendesi
ka qe ato ti jetosh dhe t'u qendrosh pas!
Te jesh burre nuk do te thote te ngresh pesha te
renda,por rendesi ka qe peshen e jetes ta mbash mbi supe guximshem!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Mon 18 Feb 2013 - 12:01

A din si eshte puna
Mami ka deshir te behet vjehrra jote
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Tue 19 Feb 2013 - 6:58

Nje dite dikush me tha : A mund ta kem besimin tend ? Une u pergjigja : Nese don besimin tim me jep sinqeritetin tend
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Feb 2013 - 10:32

Nje gomar plak bie ne pus. Fillon te qaje i shkreti duke kerkuar ndihme. Vjen katunari,i zoti,e shikon te shkretin dhe mendon : pusi ska cme duhet se ska uje. Gomari eshte plak dhe ska cme duhet me. Me mire po e mbuloj me dhe & balte te ngordhi . Dhe fshatari therret shoket qe ta ndihmojne . Vijne te gjithe me lopata ne duar dhe fillojne punen. Hidh e hidh balte mbi te shkretin gomar. Gomari filloji te qante me shume i tmerruar kur pa sec po i benin fshataret... Pas disa castesh te qarat e gomarit pushuan. I zoti kurioz hedh syte ne pus...kur cte shoh ? Nje mrekulli kishte ndodhur. Balta qe i hidhnin ne kurriz ,gomari e shkundte dhe i hipte siper...e keshtu cdo rradhe derisa gomari u afrua ne buze te pusit dhe kerceu i lumtur jashte .

Morali : balten qe te hedhin te tjeret mundohu ta shkundesh nga supet dhe te ngrihesh lart dhe te vazhdosh te ecesh krenar perpara [smile_1]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Feb 2013 - 7:51

Kur pushtuesit gjermane po largoheshin, Enver Hoxha i udhrnoi partizanet qe ta shmangnin perplasjen me gjermanet, dhe energjine ta perdornin ne eleminimin e atij qe aj e quejti "Reaksioni i Brendshem". Brigadat partizane kaluen lumin "Shkumbin" dhe u nisen drejt veriut. I pari qe duhej te eleminohej ishte Abaz Kupi, njeriu qe kishte luftue italianet ne Durres me 1939.

Enver Hoxha e ngriti ne qiell,Abaz Kupin, ne vitin 1943,per shkak se iu bashkue Konferences se Pezes per lufte te perbashket por ma s'mbrapmi ky u shpall reaksionar.
Abaz Kupi, u largue me prishjen e "Marreveshjes se Mukjes",qe u prish nga komunistet,e ne te cilen qe sanksionue se do te luftohet per "Shqipni Etnike".

Ne letren qe i dergon Ymer Dishnices, Enver Hoxha thote, se ideja e nji "Shqipnie Etnike" ashte ide fashiste dhe reaksionare.

Normalisht qe po, per Enverin banal, ideja e "Shqipnise Etnike" prekte interesat e jugosllaveve, dhe Miladini e kishte urdhnue qe urgjent ta denonconte kete marreveshje.
Abaz Kupi u largue nga vendi mbas shtrengimit nga sulmet partizane. Partizanet sulmonin nji patriot,qe skishte bashkepunue as me italiane e as me gjermane, por qe thjeshte mbeshtetej nga anglezet-aleatet ne luften kunder pushtuesve.

Rradha i erdhi, Muharrem Bajraktarit, nji njeriu qe skishte bashkepunue, e asnji pushtues, por kishte luftue fort kunder tyne. Partizanet i kerkuen qe te dorezohej, por me zotesine e tij ushtarake,Bajraktari arriti te shpetoje, dhe u largue per ne Belgjike. Partizanet e Enverit,sulmonin nji tjeter njeri, vetem me motivin politik. Pra nisen luften civile.

Ma s'mbrapmi u arrit te Gani Kryeziu. Gani Kryeziu,qe nga dera e kryezinjve te Gjakoves. Kryeziu,skishte bashkepunue as me italiane e as me gjermane, por me mbeshtetjen e britanikeve ishte hedhe ne Shqipni per me i luftue italianet dhe gjermanet.Kishte luftue fort.
Aj u rrethue, dhe mbasi iu vra vellai,Hasani,u arrit te kapej. Partizanet e Hoxhes ia dorezuen Gani Kryeziun jugosllaveve,sepse edhe ata e kerkonin,tue qene se Gani Kryeziu, sic ishte kunder nazi-fashisteve, ishte edhe kunder jugosllaveve.
Besohet se u vra nga policia sekrete jugosllave.

Pra sic shohim, Enver Hoxha dhe partizanet e tij, zhvilluen nji lufte vellavrasese, kunder kreneve ushtarake nacionaliste. Krene te cilet nuk kishin bashkepunue me asnji pushtues, por vetem me aleatet britanike.

Ndokush mund te thote, se figura e Hoxhes do te rishikohet, por do te rishikohet vetem per ti nxjerre ne shesh, ligesite, dhe banalitetet qe shume vete akoma nuk i dine.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Sat 23 Feb 2013 - 4:30

Nje Femer te vertet eshte veshtir ta bindesh eshe kur e ke me te drejt
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Feb 2013 - 4:08

Te gjithe deshirojne qe ti realizojne dhe te kene cdo gje qe duan.Varet nga ne nese jemi ne gjendje qe ti plotesojme dhe ta marrim deshiren ashtu sic duam.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Humoristi Thu 28 Feb 2013 - 1:46

Ne Indi thuhet qe ora me e bukur eshte ajo e agimit , kur nata ndihet akoma ne atmosfere dhe dita nuk eshte akoma e plote , kur dallimi ndermjet territ dhe drites nuk eshte akoma i qarte dhe per ca momente , njeriu , nese do , nese di te beje kujdes , mund te kete intuiten se gjithçka qe ne jete i paraqitet ne kontrast , erresira dhe drita , mashtrimi dhe e verteta jane vetem dy aspekte te se njejtes gje . Jane te ndryshme , por jo lehtesisht te ndashme , jane te veçuara , por <>. Si tek mashkulli dhe femra , qe jane ne menyre aq te mrekullueshme te ndryshem , por qe ne dashuri behen Nje!"
Humoristi
Humoristi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Thu 28 Feb 2013 - 4:36

Bizneset e Kosovës po përpiqen maksimalisht që t’u ikin kredive për shkak të normave të larta të interesit bankar.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Gjilanasi Thu 28 Feb 2013 - 4:38

lexova ket me siper
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Malsori Thu 28 Feb 2013 - 4:40

Mos luaj me nje Femer sikur nje Loder

S`je i vetmi djal edhe ti ke Moter
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Mar 2013 - 9:44

perdor buzeqeshjen tende per te ndryshuar boten,mos i lejo botet te ndryshoje buzeqeshjen tende.. ;)


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 10:27

Nje burre ne banjo kaps.
1 ore duke u shtrenguar dhe spo dilte dot.
Kalon gruaja pa dashje dhe i fik driten,ne kte koh kupton se i shoqi ishte mbrenda dhe i thot
-burre akoma aty je?
-ti e fike driten moj!
-po une pa dashje
-po ti fol moj te martofsha te teme se thash se me plasen syte hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 11:42

Kur fillon ta njohësh me të vërtetë dikë, të gjitha karakteristikat e tij fizike fillojnë të zhduken. Fillon të bashkëjetosh me energjinë e tij, i njeh aromën e lëkurës. Shikon vetëm esencën e personit, jo "guackën" e tij. Kjo është arsyeja se pse nuk mund të biesh në dashuri me bukurinë. Mund të magjepsesh nga ajo, ta duash atë. Mund ta duash atë me sytë dhe trupin tënd, por jo me zemrën tënde dhe kjo është arsyeja pse, kur ti me të vërtetë lidhesh me brendshmërinë e një personi, çdo aspekt fizik jo i përsosur, bëhet i parëndësishëm.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 9:33

" Lumturia është porsi një flutur, të cilën kur e ndjekim nuk e zëmë dot, por nëse ulemi dhe rrimë të qetë, ajo vie dhe ulet në prehrin tonë " ~~ Nathaniel Hawthorne ~~
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 9:39

Ngrije koken lart dhe mos ju perul. Sado i bukur te jete perpara krenarise se nje femre cdo mashkull shumezohet me zero.
Nese ai ste do...as ti mos e duaj.
Ti je e zgjuar, dhe kujtoje gjothmone se femrat e zgjuara nuk duan meshkujt e lehte, ata qe bien ne shtratin e cdo lavireje, ata qe nuk kane nje karriere.Femrat e zgjuara jane te bukura sepse jane te sigurta ne vehtvete. Ato sundojne dhe meshkujt ju nenshtrohen.
Dhe tani ngrihu e dil. Ai te coi ne djall ndersa ti tregoji se cmesove atje!


E lexova diku dhe me pelqeu shuuume hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 9:47

Kush ka lindur naten eshte me Fat , Sepse naten lindin vetem Yjet
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 9:48

Wow...e bukur kjo lart juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 9:52

Ariel shkruajti:Wow...e bukur kjo lart juhjjjjj

haha mdoket dhe une kam lindur naten Happy Happy po ti mom? hihihi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 9:53

Po se kam lindur naten prandaj ishte e bukur hahahahahaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 9:54

Ariel shkruajti:Po se kam lindur naten prandaj ishte e bukur hahahahahaa


hahahah ah qashtu koka Lexova Diku.. - Faqe 18 3666372071
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Ariel Thu 14 Mar 2013 - 9:55

Po pra...mese e vertete hihihi hihihi hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Mar 2013 - 7:03

Fëmijët nuk kanë lindur me një kod të caktuar moral, kjo është diçka që duhet ta përfitojnë teksa rriten. Ndër vështirësitë që hasin prindërit gjatë edukimit të fëmijës është edhe ‘të gënjyerit’. Sjellje kjo që i bën edhe vetë prindërit të ndjehen shumë konfuz.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arian 123 Fri 15 Mar 2013 - 9:09

Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote është e trishtuar, sepse me i trishtuar se një buzeqeshje është trishtimi qe nuk buzeqesh kurre.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga seriozi Fri 15 Mar 2013 - 13:08

Lexova diku
Se në simbolet e Shqipëris dhe Kosovës ka edhe disa simbole masonike.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Darius Fri 15 Mar 2013 - 22:16

Dashuria eshte urrejtja per vdekjen.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sat 16 Mar 2013 - 1:22

Personat më të lumtur nuk janë ata që i kanë gjithë të mirat, por ato që nxjerrin më të mirën nga ajo që kanë!"


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 18 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi