Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

+4
Emona
WebMaster
qershicka
Binni
8 posters

Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga Binni Mon 26 Sep 2011 - 9:41

Një person u qëllua për vdekje ndërsa një 15 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e të hënës në vendin e quajtur “Parku i Autobuzave”, në Tiranë.
Viktima është identifikuar si Arjan Selimi, 38 vjeç.
Ende nuk ka të dhëna lidhur me shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
Arjan Selimi, ka qenë në një proces gjyqësor, pasi ishte i pandehur në dosjen “kompas” si i akuzuar për “trafik të narkotikëve”.
Pak kohë më parë Arjan Selimi ka lënë qelinë e burgut, ndërsa kishte lidhur martesë me vajzën e njohur të televizionit, Inis Gjoni./
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga qershicka Mon 26 Sep 2011 - 9:48

Me vjen shume keq per Inisin...eshte talent.!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga WebMaster Mon 26 Sep 2011 - 9:50

Gjynah ky qe ka ikur i ri se ajo jeten e ka perpara
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga Emona Mon 26 Sep 2011 - 9:56

Gjyna Sa i ri...jete Para Paska Pas...!!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga Tonii Mon 26 Sep 2011 - 10:05

krimi i organizuar duhet te ndeshkohet ashper nga shteti
por ktu tek ne nuk ka shtet
gjykatat jan thellesisht te korruptuara
ndaj kta lloj njerezish i lajn hesapet ne rrug jo institucjonale
por me an te ligjit te xhungles
kta individ kerkojn te pasurohen brenda nates
ndaj kush u fut ne valle duhet te marr persiper dhe rriskun
ne xhungel nuk ka meshir edhe sikur te kesh kthetrat e luanit
ky eshte kapitalizmi, duhet gjetur forca per te jetuar,
meshira mirnjohja e humanizmi ne kapitalizem jane fasad
dhe ky djal i ri e firmosi vet vdekjen me vleren e dollarit
ashtu si e firmosin miliona njerez te tjer me vleren e djerses e te punes se ndershme te cilet vdesin ne qetesi pa krismat e armeve
e qe te cilet nuk behen milioner brenda nje nate, por sakrifikojne gjumin, djersen gjakun per femijet e tyre e qe punojne me koken ulur ne kte sistem te flliqur kapitalistesh
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga Klio Tue 27 Sep 2011 - 0:21

Një prej personazheve të njohur të botës së krimit, Arjan Selimi, është vrarë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Vrasja ka ndodhur tek ish-Parku i Autobusave, ndërsa ende nuk dihen autorët dhe motivet e këtij krimi.

Selimi është ekzekutuar sapo ka dali nga tuneli i pallatit ku jetonte, me një breshëri automatiku.

Trupi i Selimit, 37 vjeç u gjet i pajetë pranë automjetit të tij, poshtë një pallati 8 katësh, ndërsa dëshmitarë pohojnë se janë dëgjuar disa të shtëna armësh në zonë.

Zona ku u gjet trupi i Selimit është pa ndriçim.

Dyshohet se Arjan Selimi ka tentuar të hipte në një automjet në momentin që është sulmuar me armë nga 2 persona, teksa ka dalë nga banesa e tij, në rrugën “Babë Rexha”.

Në vendngjarje janë gjetur 6 gëzhoja, por do të jetë ekspertiza nga kriminalistika që do të përcaktojë llojin e armës së përdorur për ekzekutim. Nga të shtënat e armës, ka mbetur i plagosur edhe 20-vjeçari Kledis Kola, i cili është dërguar menjëherë në Spitalin Ushtarak.

Arjan Selimi, i njohur ndryshe dhe me emrin Armand Andoni, ra në pranga në sajë të operacionit të koduar “Kompas”, i zhvilluar në 23 qershor te vitit 2004 në Shqipëri, SHBA, Itali dhe Kosovë. Në pranga ranë më shumë se 40 persona, por vetëm 8 prej tyre u akuzuan për “trafik ndërkombëtar lëndësh narkotike”. Drejtues i rrjetit u cilësua Arjan Selimi, i cili u dënua me 16 vjet heqje lirie.

Por, më 9 maj të këtij viti, Gjykata e Lartë riktheu për rigjykim dosjen në ngarkim të Arian Selimit, ndërsa me datë 16 shtator të po këtij viti Gjykata e Krimeve të Rënda i hoqi atij masën e sigurisë për tejkalim të afateve të paraburgimit. Prej kësaj date Arian Selimi ishte i lirë, ndërsa gjykata vazhdoi procesin në ngarkim të tij në gjendje të lirë.

Arjan Selimi ka lindur në vitin 1974, në Shkodër. Në kryeqytet ai njihet si një biznesmen i fuqishëm. Ai zotëron disa prej lokaleve më me emër në kryeqytet, në të cilat të rinjtë kalojnë pjesën më të madhe të kohës. Para arrestimit, 36-vjeçari kishte katër vjet që ishte kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkohë që familja e tij jeton ende atje.Lidhja me Inis Gjonin

Arjan Selimi, përveçse një njeri i njohur për botën e krimit, ka qenë në qendër të medias shqiptare edhe prej faktit të lidhjes së tij me prezantuesen dhe regjisoren Inis Gjoni. Me këtë të fundit. Selimi ka pasur një lidhje prej disa vitesh. Madje, edhe pse kaloi gjashtë vite në burg, Inisi vazhdoi që të qëndronte e lidhur me të. Lidhja e tyre u bë edhe më e bujshme pas publikimit të një video të marrë në telefonin e Selimit, në të cilin ai kishte filmuar Inisin në momente intime dhe duke marrë drogë. Pas lirimit të Selimit më 16 shtator, Inisi vendosi që të bashkëjetojë me të, ndërsa edhe u martuan bashkë. Madje, Inisi Gjoni tashmë pret edhe një fëmijë nga Arjan Selimi, që u ekzekutua në mënyrë mafioze.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga Klio Tue 27 Sep 2011 - 0:25

Ngushellimet e mia per familjen !

Sa per Arjan Selimin me vjen keq se eshte i ri,por nga ana tjeter jo nuk me vjen dhe aq keq sa do me vinte per dike tjeter qe do te ishte i pafajshem.Sa e sa femije dhe familje ka shkateruar Arjani me trafikimin qe ai bente?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga bobi 10 Tue 27 Sep 2011 - 0:40

Klio shkruajti:Ngushellimet e mia per familjen !

Sa per Arjan Selimin me vjen keq se eshte i ri,por nga ana tjeter jo nuk me vjen dhe aq keq sa do me vinte per dike tjeter qe do te ishte i pafajshem.Sa e sa femije dhe familje ka shkateruar Arjani me trafikimin qe ai bente?
S'shtoj asgje uneTiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve 668312
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga Durrsaku Tue 27 Sep 2011 - 4:09

eshte nje shprehje qe nuk do ta harroj kurre NE FUND TE VITIT DHE GJELIT ME TE FORTE I PRIHET KOKA
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve Empty Re: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi