Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, ekzekutohet më armë ish-atleti Hasan Rakipi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, ekzekutohet më armë ish-atleti Hasan Rakipi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë, ekzekutohet më armë ish-atleti Hasan Rakipi

Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet më armë ish-atleti Hasan Rakipi Empty Tiranë, ekzekutohet më armë ish-atleti Hasan Rakipi

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Feb 2010 - 2:24

Mbrëmjen e së shtunës është ekzekutuar me armë zjarri ish-atleti Hasan Rakipi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kamëz, pranë një lokali në fushën e futbollit të zonës. Ish-atleti 56 vjeçar mësohet se merrej akoma me këtë sport, madje pak kohë më parë kishte organizuar edhe një maratonë.
Pas ngjarjes së rëndë, shkaqet e së cilës mbeten ende të pazbuluara, ka mbërritur në vendngjarje edhe policia e Tiranës. Menjëherë janë marrë në pyetje personat që ndodheshin aty pranë, ndërsa policia pritet të thërrasë edhe familjarët për të dëshmuar në lidhje me ndonjë konflikt të mundshëm që mund të ketë pasur ish-atleti Rakipi
Policia ka shpallur në kërkim autorin dhe ka ngritur postoblloqe në të gjithë zonën për kapjen e tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ekzekutohet më armë ish-atleti Hasan Rakipi Empty Re: Tiranë, ekzekutohet më armë ish-atleti Hasan Rakipi

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 0:46

me vinka shum keq per te meqe sot e lexova lajmin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi