Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten..

2 posters

Shko poshtë

Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten.. Empty Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten..

Mesazh nga WebMaster Fri 7 Oct 2011 - 3:27

U lodha duke vlersuar njerez qe nuk ja vlenin dhe gjera qe mbaronin pa nisur mire... Qe e vogel u njoha me peripicite e jetes, kjo ndoshta ishte dhe arsyeja e cila me beri ti shoh gjerat me nje sy me kritik... E pranoj qe kam dhe une te meta dhe qe kam bere gabime... Ama, kurre nuk I percmova si te tilla, sepse ishin pikerisht keto gjera qe me lejuan dhe mesuan te jem kerkuese ndaj vetes dhe me mesuan gjithashtu te dalloj te miren nga e keqja e te bardhen nga e zeza!
Ne jete mesova qe jo cdo gje eshte sic duket dhe se, jo gjithkush eshte sic pretendon... Se lot I derdhur ishte nje force me shume, se cdo lot me pastroi syte e me beri ti shoh gjerat me te qarta!
Mesova ti them "Lamtumire" te kaluares dhe ta mirpres te ardhmen, pa plane... gjerat ti merja me spotivitet... Mesova se pas cdo zhgenjimi, zgjidhja me zgjuar nuk ishte te mbyllesha ne dhome dhe te qaja me ore te tera, por duhej te ngrihesha te mblidhja veten e te vazhdoja perpara! Mesova ne jete qe, njerezit ashu sic vine nje dite ikin, mesova se cdo kujtim I bukur duhej ruajtur dhe kujtuar si I tille, nuk duhej urryer... se cdo kujtim I hidhur duhej mare si mesim!
Mesova te qesh dhe atehere kur nuk isha e lumtur, dhe se nuk duhej te me shihte kush piken e lotit ne sy per 2 arsye : lendoja ata qe me donin dhe gezoja ata qe me urrenin!
E falenderoj jeten per peripicite qe me dha, sepse fale tyre kuptova qe.. e keqja me e madhe te vjen nga ata qe ju ke hap zemren, nga ata qe pretendojne se te duan dhe njerezit e tu me te afert, se ne jete eshte vec dikush qe te do e te prano ashu sic je... familja jote!
Mesova se kurre nuk duhet ti shkosh askujt mbrapa, se ne momentin qe njerezit e shofin qe nuk je duke I kerkuar... vijne vet... te lusin, te qurraviten, te kerkojne te falur ! Ne jete, shume personave ju dhashe rastin te vinin te me plasnin ne fytyre ato qe thonin neper telefone ose neper te ashtu-quajturat shkrime, se bene... kjo tregon qe nuk karakter te majtueshem per tu perballur, qe nuk jane si ju duket vetja... qe duhet te shpreh keqardhje per ta/o! Qe dhe kur goditen, e bene pas shpatullave te mia, se perpara nuk mundnin dot.. Ju falenderoj gjithsesi sepse, me ndihmuat te gjej vetvlersimin qe se kisha dhe te ndihesha krenare per veten...
Keto e shume te tjera me tregoi jeta... ndoshta eshte fillimi I "te mesuarit" tim.. por qe, pa meshirshem mu desha ti fiksoja... e ti jepja kurajo vetes per nje jete me te mire... ose, jo aq te veshtire sa e kisha njohur deri tani...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten.. Empty Re: Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten..

Mesazh nga WebMaster Fri 7 Oct 2011 - 3:31

Ne kete teme secili nese ka mundesi te tregoj dicka per veten e tyre apo dicka qe ju ka len pershtypje ne jete ..Mos hezitoni po shkruajeni ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten.. Empty Re: Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten..

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 4:08

Cfare te shkruaj se shume njerez kane perfituar prej miresise time,dhe sinqeritet.Qe shume njerez me kane inat sepse jam nga ato njerez qe i arrij gjithmone qellimet e mia,qe me genjyen dhe duan ta bejne akoma.Te flas per trishtimin qe me rrethon,per zemren qe po renkon,per syrin qe loton,per armiken qe sot po gezon.Apo te flas qe fillova duhanin ne nje moshe fare te vogel,qe me rrethon urrejtja.Te shkruaj ne kete leter ditari dhe mbi te,qe pikojne lotet dhe gjaku qe nuk pushon dot.Apo te flas per miqesite e shtirura qe kur behet fjale per interes te konsiderojne"moter"dhe kur ke nevoje per ta largohen sikur nuk te njoh.Apo te flas per rinine time te kote qe me quajne"murgeshe e shkolluar"teksa shoh qe shume moshatare te mia bien viktime e fjaleve dhe e provokimeve.Apo te flas sesi u shnderrova nje person tjeter nga ajo cka isha,apo te flas per ndjenjat e mia,apo per sekretet e eheshtjes.Apo te flas per rivalen qe mundi te me zhgenjente ne ate menyre,per cfare te flas?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten.. Empty Re: Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten..

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Apr 2012 - 22:31

Te flas per veten time don kohe

Dikush me ben person Fallso dikush mendon se genjei dikush i mer gjerat serjozisht dikush me lendon dikujt ja rikthej me te njejten monedh .Nuk do te thote te paragjukoj te tjeret kur si njoh po nese me paragjukojne te njejten gje do te bej une tani edhe gjithmone .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten.. Empty Re: Ndoshta erdhi koha te flas pak per veten..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi