Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babai i Amyt të shkruaj memoar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babai i Amyt të shkruaj memoar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babai i Amyt të shkruaj memoar

2 posters

Shko poshtë

Babai i Amyt të shkruaj memoar Empty Babai i Amyt të shkruaj memoar

Mesazh nga Emona Tue 11 Oct 2011 - 8:20

Babai i Amyt të shkruaj memoar F.1010210210811_mBabai i Amy Winehouse, Mitch, ka arritur marrëveshje me shtëpinë botuese, Harper Collins, për të shkruar një memoar për vajzën e tij të ndjerë.

Libri i tij do të mbajë titullin “Amy, My Daughter” (“Amy, vajza ime”), ndërsa do të publikohet në vitin e ardhshëm.

Sipas Nme.com, të gjitha përfitimet nga shitja e librit do t’i dhurohen fondacionit bamirës të Amy Winehouse. /Telegrafi/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Babai i Amyt të shkruaj memoar Empty Re: Babai i Amyt të shkruaj memoar

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 17:04

mire nga njera ane se leket e perfituara do shkokan per bamiresi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi