Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te shkruaj per ty People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te shkruaj per ty People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua te shkruaj per ty

3 posters

Shko poshtë

Dua te shkruaj per ty Empty Dua te shkruaj per ty

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 3:46

Dua te shkruaj per ty,por e verteta eshte se nuk di nga tja nis. Sidoqofte ,dua te te them qe te jam mirenjohese per cdo minute qe ke harxhuar me mua,per cdo here qe me ke bere te qesh,per cdo emocion qe me ke dhuruar,per cdo nate pa gjume (jo nga shqetesimet,por ngaqe doja te rrija deri ne mengjes duke te te menduar,duke enderruar per ty).
Faleminderit qe nxorre ne pah tek une,anen time me te mire,qe as une vete nuk e dija qe e kisha;e ndjeshme,optimiste per gjithcka.
Kurre nuk e kisha imagjinuar se do gjeja nje dite nje person qe do ta doja ne menyren qe te dua ty,me te njejten force qe te dua ty. ♥
Je ai qe me zbukuron diten me nje mesazh, me nje kenge.!
Per mua je i mrekullueshem, je unik ashtu si askush tjeter nuk eshte dhe nuk do jete ndonjehere.
Ndonjehere e gjithe kjo me tremb,me frikeson idea sesi ne kaq pak kohe kam arritur te bej dike ne nje fare menyre qendren e botes sime.
Por,pavarsisht gjithckaje per nje gje jam shume e sigurt;nuk ka rendesi sesi do shkojne gjerat;ti ke qene,je dhe do te mbetesh perhera i gjithi dashuri.
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te shkruaj per ty Empty Re: Dua te shkruaj per ty

Mesazh nga Malsori Fri 18 Jan 2013 - 2:25

Ka Nje koh qe Ke Ndryshuar
Qka ka ndodhur Me ty nuk E Di,
nuk je ajo qe kom Dashuruar,
Tani sillesh si tjeter Njeri,

Her humbesh, E her lajmrohesh,
Si dikur tash nuk te Takoj,
Nese don nga une te Largohesh,
Veq Vazhdo se edhe Pa Ty Jetoj!!!
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te shkruaj per ty Empty Re: Dua te shkruaj per ty

Mesazh nga Anakonda Fri 17 Oct 2014 - 3:17

[b][b]Arsyeja që unë jetoj je ti. Arsyeja që unë vuaj je ti.
“Kujdes në dashuri”..këtë fjalë shpesh e thoje ti.
Nuk
jam në gjendje që të përulem e as të shkruaj
për dashurinë time të madhe por vuajtja...
...dhe vuajtja u bë forcë fizike, e jo kurrë forcë shpirtërore.
Ti je ende shpresa e jetës time.. e më shumë se qdo gjë tjetër të dëshiroj
në këtë botë. Kujtimet e mira tani më mundojnë... e më mundojnë pa ty.

Sa do te isha e lumtur sikur te perqafoja gjithehere...te te them Te Dua...
..ta dhurova dashurine...do te beja gjdo gje qe te bej te lumtur....
Ti je kujtesa e veqantë e jetës dhe zemrës time dhe shpresoj e do të luftoj...
që të jesh gjithmonë.

Në fillim, atëherë kur fillova të njoh aftësit e tua.. kërkoja forcë që të them
se te dashuroj me shpirtë por kisha frike mos te humbja te terin..mora guxim ne
fund dhe ehhh....mu duk se isha me e lumtura ne botë....Por më në fund duhet të
pajtohem me realitetin....qe s`mund te behesh e imja....edhe pse te kam afer me Dua te shkruaj per ty 871976 e me trup largeee....

Të pres me mall...do te ruaj ne Zemren time si te mshehur.
[/b][/b]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te shkruaj per ty Empty Re: Dua te shkruaj per ty

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi