Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dimri po vjen dhe... ...

+19
Arian 123
CuN@BosS/
Anakonda
exploreri
dajti modh
Tonii
Aristogata
Arabela
Darius
Ariel
Maksi
ALKION
Klio
EMI
kasperi
Docteur
WebMaster
Emona
Poeti Dhimbjes
23 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 18 Oct 2011 - 1:39

First topic message reminder :

Dimri po vjen dhe... ...

Vazhdojeni faline e lene pergjysem me lart, me fjalet tuaja si te keni deshire.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Maksi Sun 11 Nov 2012 - 0:09

dhe me mungon ai perqafim i ngrohte qe me ngrohte shpirtin ne oret e ftohta te jetes sime.....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 5:36

kom bezdi boren

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Besa Sun 11 Nov 2012 - 7:09

...thuhet se do jete shume ftohet..
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga valtori Sun 11 Nov 2012 - 7:50

Besa shkruajti:...thuhet se do jete shume ftohet..

po shoket pse jan te mbajne ngrohet si thua je farewww ;)
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Besa Sun 11 Nov 2012 - 7:51

valtori shkruajti:
Besa shkruajti:...thuhet se do jete shume ftohet..

po shoket pse jan te mbajne ngrohet si thua je farewww ;)

Sa keq i harxhon kot shkonjat se fjalet nuk vijn... juhjjjjj juhjjjjj
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga valtori Sun 11 Nov 2012 - 7:53

Besa shkruajti:
valtori shkruajti:
Besa shkruajti:...thuhet se do jete shume ftohet..

po shoket pse jan te mbajne ngrohet si thua je farewww ;)

Sa keq i harxhon kot shkonjat se fjalet nuk vijn... juhjjjjj juhjjjjj

pune e madhe ti po qaje hallin edhe une si xhentil tu ndodha pran per te nxehur pak si vullkan qe jam

po ku merni vesh nga xhentilesa ju kosovaret eshte humbje kohe te meresh me ju je farewww je farewww r.l.x..
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Besa Sun 11 Nov 2012 - 7:54

Mos u merr atehere juhjjjjj juhjjjjj Ashtu thoni dhe prap vraponi pas kosovareve juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga valtori Sun 11 Nov 2012 - 7:55

kushe une po turp ske kur me akuzon mua une kosovaret i kam ber dalje te gjitha je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Besa Sun 11 Nov 2012 - 7:57

valtori shkruajti:kushe une po turp ske kur me akuzon mua une kosovaret i kam ber dalje te gjitha je farewww
je farewww je farewww je farewww je farewww Paskam akuzuar pa te drejte je farewww je farewww E per hyrije nuk thua gje a ? juhjjjjj
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga valtori Sun 11 Nov 2012 - 8:00

Besa shkruajti:
valtori shkruajti:kushe une po turp ske kur me akuzon mua une kosovaret i kam ber dalje te gjitha je farewww
je farewww je farewww je farewww je farewww Paskam akuzuar pa te drejte je farewww je farewww E per hyrije nuk thua gje a ? juhjjjjj

besa ju kosovaret kam mar vesh se keeni 3 sy eshte e vertet nej ne mes si cikllopi je farewww ;)
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Besa Sun 11 Nov 2012 - 8:05

Ciklopi ka vetem nje sy, jo tre juhjjjjj juhjjjjj E sa per kosovaret sa i shohe une e di qe kane vetem dy mbase ty te duken me tri,gjithcka eshte e mundur juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Arabela Sun 11 Nov 2012 - 8:17

dh e partizanet maleve nuk kane as buke e as kokore e çorape leshi,, je farewww je farewww :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Nov 2012 - 4:38

e kush duron topat e bores neper rroba

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... - Faqe 3 Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi