Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Debate rreth rinise ne ditet e sotme.....

4 posters

Shko poshtë

Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... Empty Debate rreth rinise ne ditet e sotme.....

Mesazh nga kasperi Thu 20 Oct 2011 - 22:00

Pershendetje forumi,e hapa kete teme ne lidhje me debatet per rinine e sotme

ku gjindet rinia shqiptare sot,ne qfare rruge eshte duke shkuar,a eshte duke shkuar rruges se mbari apo eshte duke devijuar

Respekt nga kaspo per anetaret e forumit
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... Empty Re: Debate rreth rinise ne ditet e sotme.....

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Nov 2011 - 12:27

Kan ikur per l..po thuajse rinia duke u mor me budalliqe mendojne se ecet keshtu jete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... Empty Re: Debate rreth rinise ne ditet e sotme.....

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 21:31

Rini e sotme rini e p............vec hashahs.kallash,pube.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... Empty Re: Debate rreth rinise ne ditet e sotme.....

Mesazh nga Arabela Sun 12 Feb 2012 - 21:35

perspektiva e rinise sone shqiptare per momentin esh shume e mjegulluar dhe duke mos depertuar dot kete mjegull gjejne ngushellim ne keto qe permend e sinqerta,,,por dihet qe gjerat nuk ndryshijne vetvetiu ,,,duhet kembngulur shume,,deri ne fund,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... Empty Re: Debate rreth rinise ne ditet e sotme.....

Mesazh nga WebMaster Fri 25 May 2012 - 14:28

Rinia sot mendojne lekun se sa te shijojne jeten ne menyren e duhur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debate rreth rinise ne ditet e sotme..... Empty Re: Debate rreth rinise ne ditet e sotme.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi