Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në udhëkryq të jetës time People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në udhëkryq të jetës time People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në udhëkryq të jetës time

2 posters

Shko poshtë

Në udhëkryq të jetës time Empty Në udhëkryq të jetës time

Mesazh nga Besa Fri 21 Oct 2011 - 1:56

Asgjë më nuk ishte e njejtë gjithcka kishte marrë një hije të rëndë dhe nuk mund t'a duroja jetën,pse vallë më dukej jeta tillë,më ishte bërë vërtet një udhëkryq dhe nuk kishte asnjë shenjë prë të më drejtuar.I lutesha Zotit që të paktën shenjën më të vogël të ma dërgonte edhe nëse do ishte vetëm një pikë e zakonshme,për mua mjaftonte vetëm kjo që t'ia filloja një dickaje të re sepse isha lodhur nga të ndenjurit me një vend,pa bërë asgjë e me shumë rrugë para vetes.
Kjo që në fillim për mua ishte bërë fatkeqësi,fillova t'a kuptoj se ishte në të miren time dhe se kjo me të vërtet duhej të ndodhte në mënyrë që t'a kuptoja se unë kot isha ndalur në një vend,kur para vetes i kisha gjithë ato zgjidhje,dhe se cilëndo zgjidhje që do t'a bëja,do të ishte e mirë sepse do t'ia filloja dickaje që ishte mbështjellë në harmoni edhe pse udhëkryqi ishte shumë hetues,por që paska qenë shumë e lehte për t'a kaluar duhet vetëm një mendje e qetë sepse nuk është e lehtë kur bëhet fjalë për jetën tënde.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në udhëkryq të jetës time Empty Re: Në udhëkryq të jetës time

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 22:55

Te zgjodha ty pasi ti me dhe dashuri atehere kur kisha nevoje,ndersa te tjeret me braktisen.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi