Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse himni i Kosovës është pa tekst? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse himni i Kosovës është pa tekst? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse himni i Kosovës është pa tekst?

5 posters

Shko poshtë

Pse himni i Kosovës është pa tekst? Empty Pse himni i Kosovës është pa tekst?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 22 Oct 2011 - 7:54

Pse himni i Kosovës është pa tekst?

Himnit te Kosoves i ka "humbur" teksti, pse?
Ndoshta sepse do te ishte problem çeshtja e gjuhes se himnit??


Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse himni i Kosovës është pa tekst? Empty Re: Pse himni i Kosovës është pa tekst?

Mesazh nga Besa Sat 22 Oct 2011 - 10:09

Tash une po pergjigjen ne temen tende Edona pse eshte pa tekst,shkaku qe kemi nje himn qe eshte i shqiptareve,Kosoves per te qene shtet iu eshte dashur te ket nje flamur ngaqe dy shtete nuk kane te drejte per nje flamur,e per himnin e kemi ate qe eshte per gjithe shqiptaret,nuk kam shkruajtur ne temen time shkaku qe deshta qe ju te diskutoni,ne kemi flamurin por ai kuq e zi ka qen dhe do mbetet per gjithe shqiptaret,prap se prap ne festa e ne shum mitingje e gjera te tjera kemi pas vetes flamurin kuq e zi,e himnin qe ka qene ate e perdorim,pse mendon se spaska asnje njeri qe sdin ta shenoj nje tekst te himnit a? Jo po po presim ti hjekim kufit per t'a pas vetem nje himn.Nuk eshte ceshtja e gjuhes Kosova nuk eshte shtet multietnik pasi ka me shum se 90 ose 95% shqiptar dhe flitet gjuha shqipe si gjuhe zyrtare ska te beje gjuha ketu sipas mendimit tim.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse himni i Kosovës është pa tekst? Empty Re: Pse himni i Kosovës është pa tekst?

Mesazh nga Tonii Sat 22 Oct 2011 - 10:15

sepse sipas nderkombetareve ka gjashte etni e keshtu eshte pa tekst
nuk mund te perfaqsohet te gjasht etnit ne nje tekst e sidomos kor dy prej etnive Shqiptaret e serbet kan pasur nje konflikt se paku 100 vjecar
dhe gjashte yjet e flamurit te kosoves perfaqsojne te gjashte etnit
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse himni i Kosovës është pa tekst? Empty Re: Pse himni i Kosovës është pa tekst?

Mesazh nga Emona Sun 23 Oct 2011 - 5:55

Sakte...Keta dy paskan thon edhe mendim tim.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse himni i Kosovës është pa tekst? Empty Re: Pse himni i Kosovës është pa tekst?

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 22:48

Ata te dy lart e kane saqruar dhe jam dakort.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse himni i Kosovës është pa tekst? Empty Re: Pse himni i Kosovës është pa tekst?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi