Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

+14
Yll Qielli
Gata
Єямєℓiиdå
Eliana
Maksi
Poeti Dhimbjes
Ajo goca
Prada
Elisaaa
Naki
/:UserCode"
LADY D
Aristogata
WebMaster
18 posters

Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Feb 2010 - 13:29

Te dyjat kane pozitat e tyre pozitive,mendoj se dashuria e mfsheht ka sfiden e kohes me dashurin,ndersa ajo publike ka krenarin e saj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga WebMaster Fri 26 Feb 2010 - 4:45

e publikuar pse jo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Aristogata Mon 19 Jul 2010 - 3:25

te dyja kan bukurin e vet
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Vizitor Mon 19 Jul 2010 - 3:26

ah ajo e fshehta te embelson me shume mendoj une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Vizitor Mon 19 Jul 2010 - 3:31

e fshehur sepse eshte nje experience e bukur dhe e esakrifikuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga LADY D Mon 19 Jul 2010 - 3:31

eh e fshehura mo ka shum lezet [You must be registered and logged in to see this image.]
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga /:UserCode" Mon 26 Jul 2010 - 12:55

E fshehur..Esht me emBel
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jul 2010 - 13:10

ndjenja e rrezikut mos te shohin apo mos te kuptojne te sjell nje kenaqesi te vecante,duket me e embel dashuria keshtu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Naki Mon 26 Jul 2010 - 13:23

Edhe mollat e tharta kur vidhen jane te embla
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Elisaaa Mon 26 Jul 2010 - 13:29

Asnjera
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jul 2010 - 13:31

ja elises si embelson ne asnje menyre e shihni,merni pak shembull Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Prada Mon 26 Jul 2010 - 13:32

ktoj mvaren nga provoja hahahahahah

anna
edhe
elisa
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga /:UserCode" Mon 26 Jul 2010 - 13:34

Elisaaa shkruajti:Asnjera

Ti qenke pra pa Ndjenja..!

Si e don pra ti dashurin.. n'qfar Situate
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Elisaaa Mon 26 Jul 2010 - 14:29

UserCode shkruajti:
Elisaaa shkruajti:Asnjera

Ti qenke pra pa Ndjenja..!

Si e don pra ti dashurin.. n'qfar Situate


ashtu nuk me do dhe nuk e dua [You must be registered and logged in to see this image.]
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Ajo goca Mon 26 Jul 2010 - 19:02

e fshehur
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Prada Tue 8 Feb 2011 - 12:48

dashurija e fshehur edhe

duhani qe pihet msheft jan te njejta

me tedyjat ju ikim prinderve me tedyjat i ikum publikut tedyjat te lendojn per tedyjat vuan
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Feb 2011 - 14:07

e ndaluara gjithmon me embel na shijon Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 14:10

Ajo e fshehta te vjen me e embel sepse ka futur hundet shejtani ne te. hahahahaahaha
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Feb 2011 - 22:33

e publikuar nese esh per tu publikuar,me krenari,kur do dike e do si fshehtas si ne fytyre
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Maksi Tue 8 Feb 2011 - 22:42

e fshehur them une
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Eliana Sat 5 Mar 2011 - 1:47

varet nga pozicioni qe ke ,nese jan raportet krejt te pabarabarta do preferoja dashurin e fshehur ,ndoshta ne parim eshte e gabuar por ja qe eshte me e bukur
Eliana
Eliana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Letersia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Prada Sat 5 Mar 2011 - 2:09

oooooo e fshehta breeeeeeeeee
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 5 Mar 2011 - 3:28

Mjafton te jete dashuri, e paster e sinqerte dhe reale nga te dy palet, embelsine e ka vet mbrenda ndjenja si e publikuar ashtu edhe e fshehur mendoj une
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Gata Sat 5 Mar 2011 - 3:35

varet :ne cilin prej varjantit ndodhesh ,,,me mire ,,,mund te jesh shume e dashuruar me ate te publikuaren dhe ske nevoje per ate te fshehuren ,,,dhe e kunderta ,,,eh ,,,ajo e fshehura te bene te vuash ,,aq sa te ofron tik taket e zemres ,,aq dhe mbiks gjakun ,,,po megjithate njeriu ka nevoje ,,per dashuri ,,flert ,,romantizem ,,,qoft ,,adoleshent ,,qoft ,,,i pjekur ,,apo dhe i moshuar
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Yll Qielli Sat 5 Mar 2011 - 3:45

Gata shkruajti:varet :ne cilin prej varjantit ndodhesh ,,,me mire ,,,mund te jesh shume e dashuruar me ate te publikuaren dhe ske nevoje per ate te fshehuren ,,,dhe e kunderta ,,,eh ,,,ajo e fshehura te bene te vuash ,,aq sa te ofron tik taket e zemres ,,aq dhe mbiks gjakun ,,,po megjithate njeriu ka nevoje ,,per dashuri ,,flert ,,romantizem ,,,qoft ,,adoleshent ,,qoft ,,,i pjekur ,,apo dhe i moshuar
brava brava brava brava une jam tek e fshehura emmmmmmmmmmmmmmmm..................
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Gata Sat 5 Mar 2011 - 3:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 8 Mar 2011 - 1:20

...kur e pija duhanin fshehtas me kenaqte me shume.............
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 1:25

kur je e dashurume nuk fshehesh dot se i shnrit fytyra zemra e shpreh gjithkund e nien me cdo gja qe ka e thrret me shpirt e me za dhe ska gja ma te mire kur je ne ate faze dhe le ta din te tane se asht mrekulli dhe ata qe na dojn dhe na rrespektojne e kuptojne dhe kenaqen me ato ndjenja :0DQNbaIoEb:
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga kasperi Tue 8 Mar 2011 - 1:46

e fshehur me duket me e embel
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:11

Ajo e fshehur,mbijeton me shume se ajo e publikuar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar? Empty Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi