Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E embel do te ishte.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E embel do te ishte.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E embel do te ishte..

+12
Anakonda
EMI
WebMaster
Maksi
Arabela
Ajo goca
Emona
dajti modh
leta
kasperi
Tonii
Alberti
16 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Mon 24 Oct 2011 - 10:23

First topic message reminder :

E embel do te ishte jeta, kur ne te dy do ishim bashk.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Tue 3 Jan 2012 - 10:17

,dashuria,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Wed 4 Jan 2012 - 9:34

.......fjala ,po si zemer pa pertese
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga EMI Wed 4 Jan 2012 - 12:33

jeta e gjithsecilit, plot me ''Dashuri ''
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Shkembi Wed 4 Jan 2012 - 12:52

vajza ne mes te tepsise

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga EMI Wed 4 Jan 2012 - 12:57

Shkembi shkruajti:vajza ne mes te tepsise
e sidomos njera nga ato te belidancing...si do ishte.... E embel do te ishte.. - Faqe 3 426788 E embel do te ishte.. - Faqe 3 426788 E embel do te ishte.. - Faqe 3 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Shkembi Wed 4 Jan 2012 - 13:04

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:vajza ne mes te tepsise
e sidomos njera nga ato te belidancing...si do ishte.... E embel do te ishte.. - Faqe 3 426788 E embel do te ishte.. - Faqe 3 426788 E embel do te ishte.. - Faqe 3 426788
ke vendos me mshkatru? celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 5:49

vet jeta prane teje
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 0:58

sikur te te kisha prane.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Mar 2012 - 1:47

Do te ishte jeta pa probleme
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 8:02

E embel do te ishte jeta,kur ne te dy do te perfundonim bashke.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 3 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi