Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E embel do te ishte.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E embel do te ishte.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E embel do te ishte..

+12
Anakonda
EMI
WebMaster
Maksi
Arabela
Ajo goca
Emona
dajti modh
leta
kasperi
Tonii
Alberti
16 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Mon 24 Oct 2011 - 10:23

First topic message reminder :

E embel do te ishte jeta, kur ne te dy do ishim bashk.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Mon 28 Nov 2011 - 20:54

flm do ta ruaj sa here te ndihem vetem [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Mon 28 Nov 2011 - 20:57

dajti modh shkruajti:flm do ta ruaj sa here te ndihem vetem [You must be registered and logged in to see this image.]
seshte nevoja ta ruash se prishet,[You must be registered and logged in to see this image.] ,,kur te te vete mendja te dhuroj te fresketa[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Mon 28 Nov 2011 - 21:01

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:flm do ta ruaj sa here te ndihem vetem [You must be registered and logged in to see this image.]
seshte nevoja ta ruash se prishet,[You must be registered and logged in to see this image.] ,,kur te te vete mendja te dhuroj te fresketa[You must be registered and logged in to see this image.]
qenke mire si duket .. se nga ty jam mesuar vetem me dru una ,,,,,,,,,,,sa mire kur bon vrap me mjes ..............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Mon 28 Nov 2011 - 21:03

druri esh shenje respekti kur vjen nga ana ime,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

e embel do ishte nje dore muhabet,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Mon 28 Nov 2011 - 21:12

e embel do ishte ..

nje serenat Korcare..

ca lule Permetare..

..........................

[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 18:07

E embel do te ishte dashuria jone kur ti kapercenim te gjitha pewngesat qe na ofron jeta.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Space Mon 19 Dec 2011 - 21:03

dashuria jone nese ne mes zdo ishte largesia
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 22:43

qetesia,,,harmonia,,ne miqesi,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Shkembi Tue 20 Dec 2011 - 0:00

sinqeriteti mes nesh

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Tue 20 Dec 2011 - 0:08

me te sinqerte nuk gjen sa te jetosh,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Mon 26 Dec 2011 - 10:40

....nje qokolate nga Letushja[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga leta Mon 26 Dec 2011 - 10:49

[You must be registered and logged in to see this image.] mere te beft mire
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Mon 26 Dec 2011 - 10:52

leta shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] mere te beft mire

o flm shume,[You must be registered and logged in to see this image.] per ty nje[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Mon 26 Dec 2011 - 21:39

nje embelsire,,,, hophooopi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Mon 26 Dec 2011 - 22:07

nje enderr ne mengjes para se te zgjohem ....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Tue 27 Dec 2011 - 2:25

nje torte,,,nje cokollate,,,nje paste,,,nje tiramisu,,,,,uhuhuhuhu :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Tue 27 Dec 2011 - 4:05

Nje kiss qe te zgjon nga gjumi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Tue 27 Dec 2011 - 7:07

Maksi shkruajti:Nje kiss qe te zgjon nga gjumi
duhe t ejete vertet shume e embel,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Tue 27 Dec 2011 - 7:47

buzet e nxehta :furiosi18:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Wed 28 Dec 2011 - 0:02

dajti modh shkruajti:buzet e nxehta :furiosi18:
hahahahha,,,sa ashu qe je,,,po buzet gjithnje te nxehta jane,,,se jane gjalle :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Space Sun 1 Jan 2012 - 7:18

nese ti sje aq hajvane saq dukesh pfff me erdhi e momentit kjo se fola cel :P
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:19

Ajo qe imaxhinohet por jo edhe realizohet 00027003
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Space Sun 1 Jan 2012 - 7:22

do ishe pak me sensuale
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:23

Edhe nje masazh ... !
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Space Sun 1 Jan 2012 - 7:42

ehe nje puthje nen shi
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 7:47

Ehh sikur te ishte ajo puthje nen shi por sikur te rreshqasin ca pika shiu nga ombrella ne buzet e .....
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Sun 1 Jan 2012 - 9:26

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:buzet e nxehta :furiosi18:
hahahahha,,,sa ashu qe je,,,po buzet gjithnje te nxehta jane,,,se jane gjalle :541221:
ske provu buze gjarperushe .. si jane akull te ftohta ............ [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 10:23

Nje shikim i zjarrte 00027003 nga large
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Sun 1 Jan 2012 - 11:06

nje kiss qe e dergoj diku tani ....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Sun 1 Jan 2012 - 11:07

gjumiiiiiiiiiiiiii
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Sun 1 Jan 2012 - 11:09

nje wisky ne ndonje lokal me vone hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 11:11

Nje kafe ....
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Sun 1 Jan 2012 - 11:11

Arabela shkruajti:gjumiiiiiiiiiiiiii
👼
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Sun 1 Jan 2012 - 11:12

Arabela shkruajti:
Arabela shkruajti:gjumiiiiiiiiiiiiii
[You must be registered and logged in to see this image.]
fli se ke nje vit pa fjetur hahaah
te kiss pak kte siper [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Sun 1 Jan 2012 - 11:14

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Arabela shkruajti:gjumiiiiiiiiiiiiii
[You must be registered and logged in to see this image.]
fli se ke nje vit pa fjetur hahaah
te :5454787: pak kte siper [You must be registered and logged in to see this image.]
:[KiSs]: :[KiSs]:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Besa Tue 3 Jan 2012 - 9:24

...nuk do te kishte thashetheme.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Tue 3 Jan 2012 - 9:26

pale fiku :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Tue 3 Jan 2012 - 9:29

nje sy gjume,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Tue 3 Jan 2012 - 9:46

:541221: uff dihem mo ........ oajahsse
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Tue 3 Jan 2012 - 10:16

nje kiss nga personi i zemres
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. - Faqe 2 Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi