Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Thu 1 Sep 2011 - 5:11

Klea@Love shkruajti:Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea [You must be registered and logged in to see this image.]

se mos ndryshom me,,,,se [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 5:19

sme hyn me ne pune kreheri
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 5:36

elvisi dr shkruajti:qe ne poker jam i pathyeshem hahaha
jo jo...ta marr une..hahahaa
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga T_o_n_i Thu 1 Sep 2011 - 5:38

qe arabela do martohet kete shtator [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 5:42

Alisa shkruajti:
elvisi dr shkruajti:qe ne poker jam i pathyeshem hahaha
jo jo...ta marr une..hahahaa
provoje ti marr te tera chipsat
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 5:44

jo mor seriozisht e kam ....edhe une jam e pakapshme
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 5:45

Alisa shkruajti:jo mor seriozisht e kam ....edhe une jam e pakapshme
hahahaha ok do e shohim
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 5:47

he si thua kur do e bejm nje dore..hahahaha
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 5:47

Alisa shkruajti:he si thua kur do e bejm nje dore..hahahaha
ku do luajme
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 5:48

ku te duash edhe ne ...kompjuter po deshe
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 5:49

Alisa shkruajti:ku te duash edhe ne ...kompjuter po deshe
normalisht ne komp se ne tavoline jemi larg dhe skemi si te takohemi
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 5:58

e pra ate them edhe une,,vetem me lajmero kur te jesh ne linj
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 5:58

Alisa shkruajti:e pra ate them edhe une,,vetem me lajmero kur te jesh ne linj
ok
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 5:59

se me thon e katile tash....hahahhaa
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 6:14

se qenka rehat te jesh mashkull i vetem i rrethuar me femra te bukura ne forum
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Thu 1 Sep 2011 - 6:15

...Njeru harrohet leht ,Kur ju duhesh te gjen kur ju zen rrugen te zevendsojn [ZbarDh DhemBet]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Thu 1 Sep 2011 - 6:18

se njera preferoka lule te bardha
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Thu 1 Sep 2011 - 6:54

Te mbijetoj e vetem,edhe pse veshtire!!!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 9:44

Njerezit qe flasin shume embel...ne fund ,,,nxjerrin vrer.
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Fri 2 Sep 2011 - 9:24

**********************Te kaloj kohen time duke shkruar c'me vje ndermend pa munduar veten shume,edhe pse te gjitha shkrimet ngjasojne me nje chit chat .Kam mesuar qe pakkush,ose mos them askush s'eshte pro te bejme nje teme,apo shtrimin per diskutim te nje teme,edhe pse forumi na jep mundesine te kalojme ate kohe te lire mes shkronjash antaresh -shokesh virtuale,apo reale se nuk di.Kam mesuar qe Toni kishte postime magjepsese,por s'vjen.

Kam mesuar qe Saimir s'po le shkronja ketu.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 2 Sep 2011 - 9:38

Se keto dite jam ne nje qef...dicka shume happy...e me shkon dita duke bo shaka me cdo kend...ata qe me kuptojne....e buzeqesh gjithe diten...cdo dite....................................ishalla eshte per mire
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Kukulla vogel Fri 2 Sep 2011 - 10:14

kam mesuar se jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh.

Kukulla vogel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 210
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Notimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 2 Sep 2011 - 10:17

Kur Interesi mbaron...Indiferenca mbizoteron.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Fri 2 Sep 2011 - 10:24

2 ANATERE JASHTE LINJE OFFLINEPse valle?
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Fragolina Sat 3 Sep 2011 - 4:01

Qe plehurat po ndotin ambjentin dita dites dhe bashkia spo ben asnje perpjekje per ti pastru
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 3 Sep 2011 - 4:06

Fragolina shkruajti:Qe plehurat po ndotin ambjentin dita dites dhe bashkia spo ben asnje perpjekje per ti pastru
ku ca lagje?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Fragolina Sat 3 Sep 2011 - 4:13

ngado Elvis jo me lagje por e kisha ne pergjithsi [You must be registered and logged in to see this image.]
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 3 Sep 2011 - 4:14

Fragolina shkruajti:ngado Elvis jo me lagje por e kisha ne pergjithsi [You must be registered and logged in to see this image.]
ah ok
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alisa Sat 3 Sep 2011 - 5:36

se genjeshtra eshte gjysma e te vertetes
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Kukulla vogel Sat 3 Sep 2011 - 9:13

Kam mesuar se disa here indiferenca eshte arma me e mire 00027003

Kukulla vogel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 210
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Notimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Sep 2011 - 9:19

Kam mesuar qe shum reagime po shikoj po akoma nuk do veproj me vjen keq qe po ulesh ne ate grade qe je ulur gjithmone ..nuk eshte per ty lart celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Sun 4 Sep 2011 - 1:49

...Kur do ta fillosh lojen ,mesohu ta mbarosh me dinjitet. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Sep 2011 - 1:56

qe dikush do te luaje akoma
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Kukulla vogel Sun 4 Sep 2011 - 2:01

Kam mesuar se ne jete duhet dhe te falesh wink1

Kukulla vogel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 210
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Notimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 4 Sep 2011 - 2:02

Kam Mesuar mjaft,,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Sun 4 Sep 2011 - 2:04

lol ..Un jo. Kam Mesuar Se... 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 4 Sep 2011 - 2:05

,,tua hap rrugen njerezve ne shenje respekti,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Sun 4 Sep 2011 - 2:10

....Te jem mirnjohse.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Sep 2011 - 2:10

qe emona eshte shpirt njeriu
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi