Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 9 e 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Labja Fri 27 Jan 2012 - 11:28

kame mesuare se me te keqen ta ben miku dhe jo armiku
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Leo_uk Fri 27 Jan 2012 - 11:29

kam mesuar se te besh vrape ne shi, lagesh behesh uje.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 27 Jan 2012 - 11:29

..vetem ne vepra besoj
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Sat 28 Jan 2012 - 1:14

Se sduhet te besh mire gjithmone se keq gjen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga *Sweety* Sat 28 Jan 2012 - 3:03

kam mesur se nuk duhet te gjykosh para se te degjosh
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Labja Sat 28 Jan 2012 - 3:58

se gjerat me te bukura ne jet jane ato per te cilat duhet te lufosh dhe vuash me shume
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Sat 28 Jan 2012 - 3:59

po te jesh vetvetja ktu ta marrin per dobesi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Labja Sat 28 Jan 2012 - 4:01

njerzit e sinqert jane ata qe vuajn me shume dhe jane pak i vlersojn
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sat 28 Jan 2012 - 5:20

se gjysma e 1000 eshte 500
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga *Sweety* Sat 28 Jan 2012 - 6:44

kam mesur te me duan dhe ti dua
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Sat 28 Jan 2012 - 7:07

Kam mesuar mos te njoh interesin te bej mire edhe te kem mire per te tjerat sme interesojne edhe sme interesojne njerez te tille
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Sat 28 Jan 2012 - 7:09

se neser do beje ftohte qamet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sat 28 Jan 2012 - 7:10

,,t egatuaj receta nga me te ndryshmet,,,,esh lehte kur e di bazen e kuzhines,,, [Ok]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Sat 28 Jan 2012 - 7:15

kjo qe thot arabela shte e vertete
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:29

,,se ihaaaa si jane bere njerezit sot,,,,te tregojne kete apo ate gje por kurre se di se si jane t e vertetat ,,vetem kur dalin ne shesh :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 2:30

shume gjera
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 2:32

se para bosit ,dhe mbrapa gomarit ..
mos rri se te dy jane te rrezikshem .. [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:34

,,nea e shpjego cike kete "para bosit "dajto se kete te gomarit e marr vesh,,,, 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 2:36

te dy jane te rrezikshem ..po njoni nga para e tjetri nga mbrapa [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:38

dajti modh shkruajti:te dy jane te rrezikshem ..po njoni nga para e tjetri nga mbrapa [Ok]
si perpara pra??? te rrish perballe bosit???? ku je
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 2:41

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:te dy jane te rrezikshem ..po njoni nga para e tjetri nga mbrapa [Ok]
si perpara pra??? te rrish perballe bosit???? ku je
po pra nuk rrihet para bosit ,, se pushohesh nga puna ..
dhe mbrapa gomarit se dihet te qellon me shkelm ..
keshtu qe njonit para e tjetrit mbrapa mos i rri se te dy jane njesoj .. Arabel [Ok] [724516]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:43

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:te dy jane te rrezikshem ..po njoni nga para e tjetri nga mbrapa [Ok]
si perpara pra??? te rrish perballe bosit???? ku je
po pra nuk rrihet para bosit ,, se pushohesh nga puna ..
dhe mbrapa gomarit se dihet te qellon me shkelm ..
keshtu qe njonit para e tjetrit mbrapa mos i rri se te dy jane njesoj .. Arabel [Ok] [724516]
po pse kur flet njeriu me bosin ku duhet te rrije sipas teje ?? balle per balle apo jo??? per gomarin e di :541221: :541221: po une skam as bos e as gomar,,, :541221: :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 2:45

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa pytjet ke arabel,ma lodhe dajtin hahahahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 2:47

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:te dy jane te rrezikshem ..po njoni nga para e tjetri nga mbrapa [Ok]
si perpara pra??? te rrish perballe bosit???? ku je
po pra nuk rrihet para bosit ,, se pushohesh nga puna ..
dhe mbrapa gomarit se dihet te qellon me shkelm ..
keshtu qe njonit para e tjetrit mbrapa mos i rri se te dy jane njesoj .. Arabel [Ok] [724516]
po pse kur flet njeriu me bosin ku duhet te rrije sipas teje ?? balle per balle apo jo??? per gomarin e di :541221: :541221: po une skam as bos e as gomar,,, :541221: :541221: :541221:
ateher ti ske nevoje per kete shprehje ............. celebrate005 celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:48

Shuke shkruajti:uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa pytjet ke arabel,ma lodhe dajtin hahahahahah
:541221: :541221: :541221: :541221: kush kircen napolonin??kush kircen napolonin??? shukja bashke me dajtin,,,shukja bashk me dajti,,,jaranani nani hopa shukja ra te gropa,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout) :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 2:50

Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa pytjet ke arabel,ma lodhe dajtin hahahahahah
:541221: :541221: :541221: :541221: kush kircen napolonin??kush kircen napolonin??? shukja bashke me dajtin,,,shukja bashk me dajti,,,jaranani nani hopa shukja ra te gropa,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout) :lol!:
se nje here ne muaj ti del aut off kontroll :541221: :541221: :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 2:50

Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa pytjet ke arabel,ma lodhe dajtin hahahahahah
:541221: :541221: :541221: :541221: kush kircen napolonin??kush kircen napolonin??? shukja bashke me dajtin,,,shukja bashk me dajti,,,jaranani nani hopa shukja ra te gropa,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout) :lol!:
hahahah mos ja bej gropen shoqes se bie vet ti hahahahahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:52

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa pytjet ke arabel,ma lodhe dajtin hahahahahah
:541221: :541221: :541221: :541221: kush kircen napolonin??kush kircen napolonin??? shukja bashke me dajtin,,,shukja bashk me dajti,,,jaranani nani hopa shukja ra te gropa,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout) :lol!:
se nje here ne muaj ti del aut off kontroll :541221: :541221: :541221: :541221:
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] celebrate005 celebrate005 celebrate005 :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:53

Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa pytjet ke arabel,ma lodhe dajtin hahahahahah
:541221: :541221: :541221: :541221: kush kircen napolonin??kush kircen napolonin??? shukja bashke me dajtin,,,shukja bashk me dajti,,,jaranani nani hopa shukja ra te gropa,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout) :lol!:
hahahah mos ja bej gropen shoqes se bie vet ti hahahahahahah
hajde s epoo biem bashke pra,,, celebrate005 celebrate005 :541221: :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 2:54

du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:55

Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 2:57

Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 2:58

Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:00

Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
ashtuuuuuuuuuuuuu???????dajt hajde tja nisim dhe bejm arabelen me u skuq ahahahahha
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 3:01

Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
ashtuuuuuuuuuuuuu???????dajt hajde tja nisim dhe bejm arabelen me u skuq ahahahahha
:541221: :541221: :541221: o dajt po mblidhja i cike kesaj femres sate o burre i dheut se nuk la sekret pa u nxjerre si cift,,,, :541221: :541221: 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:04

Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
oouuu kur kshu ti me keto teorina .. ne e ndezim zjarrin dhe ne uje mi dryq :541221: :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:05

:541221: ne jemi transparent ndaj popullit kurioz si puna jote haahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 3:05

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
oouuu kur kshu ti me keto teorina .. ne e ndezim zjarrin dhe ne uje mi dryq :541221: :541221: :541221:
une spo shoh gje,,,, 00027003 00027003 :541221: :541221: (tongueout) :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Shuke Sun 29 Jan 2012 - 3:06

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
oouuu kur kshu ti me keto teorina .. ne e ndezim zjarrin dhe ne uje mi dryq :541221: :541221: :541221:
ja thuaja se kjo thot gjera te pa qena haahahah
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 3:07

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:
Arabela shkruajti:
Shuke shkruajti:du me ra me dajtin moj un ,shi kjo e ka zen me mua haahahahah
po bini me,,kush po ju ndalon, :541221: :541221: ,,une po rri dhe ca kohe neper bote,,,, celebrate005 celebrate005 celebrate005 (tongueout)
:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: ti spo na le me ra moj hahahahah sna le rehat hahahaahah
ju sjeni te zot te beni gje vete dhe ma lini fajin mua se po ju pengoj,,,, Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz Pff mos me merz [QeSh] [QeSh] [QeSh]
oouuu kur kshu ti me keto teorina .. ne e ndezim zjarrin dhe ne uje mi dryq :541221: :541221: :541221:
une spo shoh gje,,,, 00027003 00027003 :541221: :541221: (tongueout) :lol!:
pse mi do ti tregojme veglat e punes ktu ty eri .. :541221: :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 9 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 9 e 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi