Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

+6
Ariel
WebMaster
EMI
Ajo goca
dajti modh
Aяtємιѕα
10 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare - Faqe 2 Empty Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 6:39

First topic message reminder :

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare - Faqe 2 Safe_image.php?d=AQCP38z9F1sl1oB6&w=130&h=130&url=http%3A%2F%2Fa2.sphotos.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F183735_499347671804_287448816804_6530205_7545027_n
Moj Irenke,Po ti cke qe nxjerr xixa moj xhan,cke qe nxjerr xixa ?
[Pallati 176]


Na Tregoni Batutën ose Shprehjen nga Filmat Shqiptare... Me te Pelqyer nga Ju . . ?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare - Faqe 2 Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Arabela Thu 15 Mar 2012 - 1:19

e sinqerta shkruajti:Pallati 176
Dhender pa universitet shyn ne shtepin time,ta dish.........
(mo fiksu se kshu mthot mami im mu).
ruaju se keto qe thone nuk hy kane shanse me te medha per ti marre,,,,hahahah lool
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi