Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?!

3 posters

Shko poshtë

Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?! Empty Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?!

Mesazh nga Emona Mon 31 Oct 2011 - 1:36

Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?! Perry



Washington – Fotografitë e reja të yllit të serialit “Friends”, Matthew Perry, e shfaqin atë shumë herë më të vjetër se sa ai realisht është. Një pamje mjaft ndryshe nga ajo figura djaloshare që i bëri për vete aq shumë admirues.
42 vjeçari u shfaq në Washington gjatë një takimi bamirësie me një pamje mjaft të keqe. Gjatë fjalimeve të tij në këtë takim bamirësie ai dukej mjaft i fryrë dhe i lodhur, dhe shumë herë larg rolit të Chandlerit, të cilin e luajti gjatë periudhës 1994-2004.
Por ajo çfarë nuk dinë shumë njerëz për të, është se Matthew jashtë skenës së “Friends” ka pasur një jetë të vështirë. Në vitin 1997 ai ju nënshtrua një programi rehabilitimi 28 ditor për shkak të varësisë nga substanca e quajtur vikodin. Tre vjet më pas, ju nënshtrua sërish rehabilitimit nga varësia ndaj opiumit dhe alkoolit. Sërish në 2002-shin u shtrua në spital për të njëjtën arsye.
Gjatë gjithë karrierës së tij ai ka pasur ndryshime të mëdha të peshës trupore. Urojmë që problemet e tij me varësinë ndaj narkotikëve të kenë marrë fund. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?! Empty Re: Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?!

Mesazh nga Ariel Mon 31 Oct 2011 - 1:51

Gjynof...gjithe ai simpatik esht bo si xhaje....
Moshatar me mu e duket si 60 vjec....
I terbon parajaaaaa..
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?! Empty Re: Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?!

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:29

e habitshme duket se i paska shpetuar naj granate fytyres
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?! Empty Re: Çfarë i ka ndodhur Chandlerit të serialit “Friends”?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi