Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Divani i ‘Friends’ në ankand People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Divani i ‘Friends’ në ankand People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divani i ‘Friends’ në ankand

2 posters

Shko poshtë

Divani i ‘Friends’ në ankand Empty Divani i ‘Friends’ në ankand

Mesazh nga Emona Sat 10 Dec 2011 - 11:15

Divani i ‘Friends’ në ankand Divani-friends-200x150

Divani portokalli që ka qenë pjesë e serialit të famshëm amerikan ‘Friends’ që nga sezoni i parë tashmë është në shitje.

Ky divan që ndodhej në kafenenë Central Perk, ku kalonin kohën e lirë protagonistët e serialit komedi, do të ketë një çmim fillestar prej 6000 dollarësh kur javën e ardhshme do të hapet ankandi “Icons of Hollywood”, në Beverly Hills.

Gjithashtu do të vihet në ankand edhe korniza e verdhë e syrit magjik që ndodhej në derën e Monica-s (Courtney Cox).

Në këtë ankand do të ketë edhe disa mobilje që i përkisnin dy ikonave të kinemasë si Elizabeth Taylor dhe Marilyn Monroe./rtvfan/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Divani i ‘Friends’ në ankand Empty Re: Divani i ‘Friends’ në ankand

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 5:17

skan ngel gje pa nxjerr e kta ne ankand
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi