Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare

2 posters

Shko poshtë

Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare Empty Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 12:56

Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare Gjyste-Vulaj-300x151Gjyste Vulaj, e cila nuk është prekur aspak nga kriza ekonomike, është një ndër artistet shqiptare më të paguara dhe rrjedhimisht më të pasure e këtë e dëshmon më së miri fakti që koncertet e saj janë përherë plot.
E pyetur se a është këngëtarja më e pasur shqiptare, Gjystja ka preferuar të përgjigjet me mjaft inteligjencë, duke thënë se ajo është e pasur shpirtërisht, ama ka pranuar të tregojë disa nga asetet e saj, transmeton gazeta Standard.
“Sa i përket gjendjes financiare, unë kam hotel, restorant dhe një shtëpi të madhe në Gjermani. Kam gjithashtu shtëpi në Tuz dhe një vilë në Ulqin, e po ashtu kam investuar edhe në patundshmëri të tjera, pra kam siguruar një të ardhme të bukur, kuptohet nëse më premton shëndeti i mirë”, – ka thënë këngëtarja ekstravagante, llogaria bankare e së cilës duhet të shoqërohet me shumë zero (0) nga pas.
Rreth një javë më parë, Gjyste Vulaj, e cila është e martuar dhe ka një vajzë adoleshente, ishte pjesëmarrëse në spektaklin “Zhurma Show Awards”, që mbahet çdo vit në Prishtinë, ku spikati për veshjen e saj tepër ekstravagante dhe për look-un e çuditshëm alla “cat-woman”, gjë që bëri që shumë të thoshin se Gjystja e kishte ngatërruar këtë ceremoni me festën e Halloween-it.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare Empty Re: Gjyste Vulaj, këngëtarja më e pasur shqiptare

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:20

po kshu si o kjo si mos te jete e pasur.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi